gebe
  1. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

öğrencilik işte

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında PORSELEN BEBEK tarafından paylaşıldı.

Lisede iken bizim okulu sel basmıştı.bütün itfaiye filan geldi okula...ne güzel tatil etmişlerdi 2 gün bize... :):) insan ne yazıkki bazen böyle üzücü olaylara sevinebiliyo... ahh öğrencilik...güzel yıllar..insan hayatının en güzel en taze sayfaları duygulandım mı ne yine =(.....

öğrencilik işte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Askeri öğrencilik Hukukunu Kaybettirme Cezasi, Niteliği Ve Sonuçlari :

Askeri öğrencilik Hukukunu Kaybettirme Cezasi, Niteliği Ve Sonuçlari :

Aşağıda yazılı hallerde askeri öğrenciler hakkında, askeri mahkemeler veya adliye mahkemelerince; asıl ceza ile birlikte askeri öğrencilik hukukunu kaybettirme cezası da verilir. Bu husus mahkeme hükmünde belirtilmemiş olsa dahi, Silahlı Kuvvetlerden çıkarmayı gerektirir. A) Taksirli suçlardan verilen cezalar hariç olmak üzere ölüm, ağır hapis veya üç aydan fazla hapis cezasına hükümlülük...
  2. öğreNciLik hayatı 30 şarkıyLa ListeLenMiş

öğreNciLik hayatı 30 şarkıyLa ListeLenMiş

1-Okul=işte kuzu kuzu geldim.. 2-Öğrenci=ben bir ceviz ağacıyım yunus emre parkında 3-Öğretmen=kapı açık arkanı dön ve çık 4-Müdür=endamın yeter 5-Sınıf=mecburen mecburen mecburen 6-Sıra=dostum can dostum 7-Ders=güneş kadar sıcak yıldızlar kadar uzak 8-Tahta=yaz tahtaya bır daha 9-Zil=sen gelmez oldun 10-Tenefüs=seninle bir dakıka umutlandırıyor beni...
  3. ÖğrenciLik İşte

ÖğrenciLik İşte

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. öğrencilik hayatı 30 şarkıyla bestelenmiş...

öğrencilik hayatı 30 şarkıyla bestelenmiş...

1-Okul=işte kuzu kuzu geldim.. 2-Öğrenci=ben bir ceviz ağacıyım yunus emre parkında 3-Öğretmen=kapı açık arkanı dön ve çık 4-Müdür=endamın yeter 5-Sınıf=mecburen mecburen mecburen 6-Sıra=dostum can dostum 7-Ders=güneş kadar sıcak yıldızlar kadar uzak 8-Tahta=yaz tahtaya bır daha 9-Zil=sen gelmez oldun 10-Tenefüs=seninle bir dakıka umutlandırıyor beni 11-Kantin=domates biber batlıcan...
  5. el işimi ev işimi

el işimi ev işimi

evettt kızlarr ben ev işini tercih ediyorum peki siz hahaha

Sayfayı Paylaş