gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öğrencisinden anne oldu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ABD'de 17 yaşındaki öğrencisinden bir bebek doğuran 40 yaşındaki öğretmene 3 gün hapis, 5 yıl gözetim cezası verildi.. ABD'nin Ohio eyaletinde rehber öğretmenlik yapan Christine Scarlett, uzun süre cinsel ilişki yaşadığı 17 yaşındaki öğrencisi Steven Bradigan'dan hamile kalarak bir bebek dünyaya getirdi. Evli ve 3 çocuk annesi olan öğretmenin 4'üncü çocuğunun babasının da şimdi 22 yaşında olan eski öğrencisi Steven Bradigan olduğu kanıtlandı. Reşit olmayan öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen 3 gün devlet hapishanesinde kalacak. Ardından da, 5 yıl boyunca özel gözetim altında tutulacak. Karar öncesi eski öğretmenine nefret kusan Steven Bradigan ise, "Bu ilişki hayatımı sonsuza kadar değiştiren bir kâbus oldu" dedi. İkilinin **** partilerine diğer öğrencilerin de katılarak video görüntüleri aldığı belirtildi.

Öğrencisinden anne oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üniversiteliler öğrencilere veli oldu

Üniversiteliler öğrencilere veli oldu

Rize'nin Çayeli ilçesinde eğitim kalitesinin yükseltilmesi amacıyla uygulanan proje kapsamında 12 eğitim fakültesi son sınıf öğrencisi, 24 ilköğretim öğrencisine veli oldu Rize Üniversitesi Çayeli Eğitim Fakültesi ile milli eğitim müdürlüğünce uygulamaya konulan "Eğitim Danışmanlığı'' projesi ile her çocuğa, anne ve babasının yanı sıra başka birisinin de veli olmasını hedeflediklerini...
  2. Din öğretmeni öğrencisine aşık oldu

Din öğretmeni öğrencisine aşık oldu

Din öğretmeni öğrencisine aşık oldu. Aralarındaki yaş farkı da cabası. Ancak ikili hiçbir şeye aldırmıyor. İngiltere’nin Goldsithney kasabasında, bir din öğretmeni, 16 yaşındaki öğrencisi Jessica Anderson ile evlenme kararı aldı. Bu ilişki ada basınında geniş yer buldu. Aileleri bu ilişkiye tepk gösterdi. Aynı şehirde yaşayan kızın ailesi evlerini satılığa çıkardı. Resmi olarak...
  3. 11 yaşında anne oldu

11 yaşında anne oldu

Sliven hastanesinden yapılan açıklamada, çingene asıllı olan kız çocuğunun, bebeğinin 19 yaşındaki babasıyla evlenebilmek için bugün hastaneden taburcu olmak istediği belirtildi. Özellikle çingeneler arasındaki erken yaşta doğumların nadir olmadığı ve doktorları kaygılandırdığı kaydedildi. Ülkedeki Burgaz kenti belediyesinin erken yaştaki doğumlarla mücadele edilmesi için acil önlemler...
  4. Carizma Anne Oldu

Carizma Anne Oldu

Hamişimiz Carizma 24.01.2011 Pazartesi günü doğum yapmış arkadaşlar...Yeni bir meleğimiz daha oldu...Hoşgeldin Miyase Nil Polat... Rabbim sana sağlıklı sıhhatli hayırlı uzun ömürler versin inşallah...
  5. Zeynep Casalini anne oldu

Zeynep Casalini anne oldu

zeynep casalini anne oldu, doğum yaptımı, doğum tarihi, neyi oldu, kızı oldu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Geçen sene evlenen ünlü şarkıcı Zeynep Casalini, geçtiğimiz gece doğum yaptı ve bir kızı oldu Melek'lerim. :) Allah nazarlardan sakınsın diyor ve Zeynep Casalini'yi tebrik ediyoruz. Ayreıca sizlerede doğum haberinin tüm detaylarını aşağıda sunuyoruz Melek'ler. Geçen yıl...

Sayfayı Paylaş