gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

öğrenmede kuramlar varmı varsa nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

öğrenmedeki kuramlar nedir birisi bana anlatabilir mi ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

öğrenmede kuramlar varmı varsa nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenme Kuramları ve Öğretim İlkeleri

Öğrenme Kuramları ve Öğretim İlkeleri

öğrenme kuramları nelerdir öykü temelli öğrenme thorndike kuramı ve öğretim ilkeleri öğretim kuramları Seksenli yıllardan itibaren Eğitim Sistemi’nin yeniden yapılanması gerektiği tüm Milli Eğitim Bakanları “sistemin çöktüğü” itiraflarıyla ortaya koydular. Milli Eğitim örgütünün “çağın gerisinde kaldığı ,ihtiyaçlara karşılık veremediği” resmi olarak bir çok kez ifade edildi. Ancak Tartışmalr...
  2. Öğrenme Kuramları Nelerdir?

Öğrenme Kuramları Nelerdir?

öğrenme kuramları nelerdir davranışçı öğrenme kuramı davranışçı kuramları kuramı nedir ÖĞRENME KURAMLARI Tüm öğrenme durumlarını açıklayan tek bir kuram yoktur. Farklı öğrenme durumları için farklı kuramlar geliştirilmiştir. Belli başlı öğrenme kuramları aşağıdaki gibidir; A. DAVRANIŞÇI KURAMLAR: Öğrenmenin nasıl gerçekleştiğine odaklanırlar, sonuç odaklıdırlar. 1. Klasik koşullanma...
  3. Aktif öğrenme nedir?

Aktif öğrenme nedir?

aktif öğrenme nedir Bugün yeni yeni oturtulmaya çalışılan bu sistemde öğretmenin rolü önemsiz gibi görünse de aslında en öenmli rol yine öğretmende. Merkezde öğrenci olmalı ancak öğrenciyi merkeze oturtması gereken yine öğretmen. Yaptığı yönlendirmelerle öğrenciyi aktif hale getirmeli, kullanılması için hazırladığı araç gereçleri öğrenciden esirgememeli ve okulun öğrenci için var olduğunu...
  4. Havanın Ağırlığı Varmı varsa Havanın Ağırlığı Nedir

Havanın Ağırlığı Varmı varsa Havanın Ağırlığı Nedir

Merhaba arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum bunu çok merak ettim de bir de size sorayım belki bilirsiniz diye düşündüm acaba Havanın Ağırlığı Varmı var sa havanın ağırlığı Nedir?
  5. Orucun Zararları Varmı Varsa Nelerdir

Orucun Zararları Varmı Varsa Nelerdir

Selam kızlar oruç tutuyoruz ok sevap işliyoruz bir çok faydası da var ama hiç mi zararı yok oruç tutmanın:S Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım bana orucun zararları varsa yazsın.

Sayfayı Paylaş