gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

öğretim yılına hazırlık ödeneği kaç lira

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım örnetim yılına hazırlık ödeneği kaç para ne kadar bununla ilgili bir haber varsa paylaşırmısınız benimle sağolun.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

öğretim yılına hazırlık ödeneği kaç lira konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaç lira değerindeyiz?

Kaç lira değerindeyiz?

Bir kimyagerin araştırmalarına göre insanın değeri komik denecek kadar düşük olup âdeta sudan ucuzdur. Çünkü vücudumuzda yedi kalıp sabun üretebilecek kadar yağ, orta boy bir çivi yapacak kadar demir, ancak bir kahve fincanını dolduracak kadar şeker, küçük bir tavuk kümesini boyayacak kadar kireç, iki bin kibriti yakacak, ya da ufak bir topun atımına yetecek kadar fosfor bulunmaktadır....
  2. Öğretmenlere Hazırlık Ödeneği

Öğretmenlere Hazırlık Ödeneği

Bu sene öğretmenlere kırtasiye, kağıt, dosya, cd, vs vs bütün eğitim-öğretim yılını kapsayacak ihtiyaçları için 475 YTL hazırlık ödeneği verilecek. Kaynak: AA
  3. Yeni yıl partisine hazırlık

Yeni yıl partisine hazırlık

Yılbaşı akşamı ne giyeceğinize karar veremiyorsanız, önce yer ve durum değerlendirmesi yapın. Dekolte, ayakkabı ve makyaj kurallarını da uygularsanız, hem şık görünür, hem de gönül rahatlığıyla eğlenirsiniz. Amerikan seçimleriydi, finansal krizdi derken bir yılı daha sağ sağlim...
  4. 2011-2012 Yılı Öğretim Yılına Hazırlık Ödeneği Açıklandı

2011-2012 Yılı Öğretim Yılına Hazırlık Ödeneği Açıklandı

2011-2012 öğretim yılına hazırlık ödeneği açıklandı ne kadar ödenecek miktarı ne zaman ödeme şekli ile ilgili bilgiler burada melekler Milli eğitim bakanlığı 2011-2012 yılı öğretim yılına hazırlık ödeneğini açıkladı melekler.2011-2012 öğretim yılının başladığı şu günlerde bakanlığın ödenekle ilgili yaptığı açıklamayı aynen yayınlıyoruz;
  5. Ceylan İnan kaç lira kazandı

Ceylan İnan kaç lira kazandı

Ceylan İnan kaç lira kazandı ? Kim milyoner olmak isterden Ceylan İnan kaç lira kazandı acaba?

Sayfayı Paylaş