gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Öğretmen Adayları KPSS10 Puanınızla Kaçıncı Sıradasınız?

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

kpss10 sıralama öğretmen sıralama 2009 kpss öğretmenlik sıralaması kpss 10 öğretmen Buradan branşınızı ve KPSS10 Puanınızı girin ve sizin 1. ya da 2. öncelikli olmanıza göre o puanla sizinle birlikte kaç aday var, şansınız ne görün.

T.C. MEB Personel Genel Müdürlüğü

Sevgiler...

Öğretmen Adayları KPSS10 Puanınızla Kaçıncı Sıradasınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenim

Öğretmenim

Öğretmenim Melek yarı ağlamaklı bir halde ingilizce öğretmenini dinlemeye çalışıyordu.Aklı başka yerdeydi.Tek amacı okuyup hemşire yada öğretmen olmaktı.İdealist bir kişiliği vardı.Okul bittiğinde zor şartlarda olsa bile doğuda görev yapmak istiyordu.Orada olanlara yardım edebilme fikri bile onu mutlu ediyordu. Babası öleli 2 ay olmuştu.Ailesi ekonomik zorluk içerisindeydi.Bir erkek...
  2. Öğretmen adaylarına müjde

Öğretmen adaylarına müjde

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik öğretmen adaylarına müjdeli bir haber verdi. Çelik, Ağustos 2008 tarihinde de 18.193 öğretmenin atamasının daha yapılacağını söyledi Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik; 2008 yılının ilkini Şubat ayında gerçekleştirdikleri öğretmen atamlarının ikincisini 21 Ağustos 2008 tarihinde gerçekleştireceklerini açıkladı. Çelik; 2008 yılında toplam 30 bin öğretmen...
  3. Seninki Kaçıncı Sırada?

Seninki Kaçıncı Sırada?

diyarbakır türkiyenin kaçıncı büyük şehri Belediye Başkanınız başarılımı yada kaçıncı sırada Melekler buyrun bakalım; Türkiye’nin 16 Büyükşehir ve 4 Büyükşehir ilçe belediye başkanlarının performansına yönelik halkın düşüncelerini tespit etmek amacıyla Andy Ar şirketi tarafından gerçekleştirilen ankette çarpıcı sonuçlar çıktı. KADİR TOPBAŞ BİRİNCİ Andy-Ar’ın yaptığı ankette en başarılı...
  4. 2012 Eurovision Şarkı Yarışmasında Kaçıncı Sırada Çıkacağız

2012 Eurovision Şarkı Yarışmasında Kaçıncı Sırada Çıkacağız

2012 Eurovision Şarkı Yarışmasında Kaçıncı Sırada Çıkacağız bilgisi olan var mı sahneye kimin arkasında kaçıncı sırada çıkacağız:S
  5. Sezeryanda dünyada kaçıncı sıradayız?

Sezeryanda dünyada kaçıncı sıradayız?

Sezeryan fiyatları aneztesi çeşitleri Merhaba kızlar Son zamanlarda biliyorsunuz bu konular baya gündemi meşgul ediyor Peki yapılıcak olanlarda devlet ne kadar haklı dye araştırma yaptım Sezaryen oranlarında dünyada ilk üçteyiz En yüksek sezaryenle doğum oranına sahip 5 ülkedenbiri olan Türkiye, Brezilya ve Çin’den sonra üçüncü sırada yer alıyor.

Sayfayı Paylaş