gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Öğretmen dayağı bu hale getirdi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bağcılar'da 8. sınıf öğrencisi Uğur Yerli, öğretmeni tarafından yaka paça dövüldü. [​IMG]
    Uğur'un babası Şinasi Yerli, karakola giderek M. A.'dan şikayetçi oldu.
    Bağcılar Şükrü Savaşeri İlköğretim Okulu 8'inci sınıf öğrencisi 14 yaşındaki Uğur Yerli ile sınıf arkadaşı önceki gün ders arasında kavga etti. Bu sırada sınıfa giden Sosyal Bilgiler Öğretmeni M.A. öğrencileri ayırdı. Uğur'un kafasını tutan öğretmen 3 kez sıraya vurdu.

Uğur Yerli aldığı darbelerle kendinden geçerek yere yığıldı. Öğretmenler, sol gözü kapanan Uğur'un babası Şinasi Yerli'yi okula çağırdı. Şinasi Yerli oğlunu alarak Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü.

"AĞZIM BURNUM DAĞILDI"

Uğur Yerli ise olayla ilgili olarak, "Bir arkadaşımla kavga ediyorduk. Öğretmen arkamdan geldi. Kafamı tutup masaya bir kez vurdu. Ben o arada sersemledim ve kendimden geçtim. Daha sonra arkadaşlarımın bana anlattığını göre 2 kez daha vurmuş. Kendime geldiğimde ağzım burnum dağılmıştı" diye konuştu.

Öğretmen dayağı bu hale getirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gecisi dövme ne hale getirdi

Gecisi dövme ne hale getirdi

Tatile geldiği Marmaris'te koluna geçici kına dövme yaptıran 10 yaşındaki İngiliz çocuk enfeksiyon kaptı. Doktorlar bu yaraların kalıcı olabileceğini söylüyor.. İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre Charlie W. (10), ailesiyle birlikte ülkesinde okulların tatile girmesi üzerine haziran ayında Marmaris'e tatile geldi. Tatilinin ilk haftasında koluna kınadan geçici dövme yaptıran Charlie...
  2. Eşyalarınızı ponponlarla şirin hale getirin

Eşyalarınızı ponponlarla şirin hale getirin

Evet bildiğimiz ponponlardan bahsediyoruz. Bu ayki, yaratıcılık hikayemizin başrol oyuncuları onlar. Hem nasıl yapılacağını, hem de onlardan eviniz için neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız, hazırlıklara başlamalısınız. Çocuğunuzun odası için Eski kiliminizi ponponlar ve boncuklarla dekore edin. Kilim üzerine ponponları ve boncukları düzgün yerleştirebilmek için, önceden işaretleme...
  3. İlişkini Eğlenceli Hale Getirin

İlişkini Eğlenceli Hale Getirin

Genellikle ilişkilere bizi mutlu etmelerini umarak başlarız. O insanın doğru kişi; geçmişteki hataları tekrarlamadığımız, en sonunda aradığımız aşkı, desteği, arkadaşlığı ve hayranlığı bize verebilecek kişi; olduğunu umarız. Her insanın umut ve beklentiler listesi vardır ve bunlar yerine getirilirken herkes mutludur. İlişkilere bu tarz yaklaşım her ne kadar normalse de genellikle hayal...
  4. Bu kızı DOMUZ GRİBİ İLACI bu hale getirdi

Bu kızı DOMUZ GRİBİ İLACI bu hale getirdi

Domuz gribinin ölümcül olduğunu öğrenenler hemen çareyi ilaçlarda ve iğnelerde aradılar.Yabancı ülkeler özellikle tehdit altındaydı ve burdaki insanlar iğne ilaç ne varsa korunmak amacıyla kullandı.Ancak bu ilaçlar ve iğneler zamanla yan etki yapmaya başladı.İşte bir örneği meleklerim... Bu kızı DOMUZ GRİBİ ilacı bu hale getirdi Soğuk algınlığına yakalanan genç kıza yanlış teşhis...
  5. Saçınızı Çabucak Dalgalı Hale Getirin

Saçınızı Çabucak Dalgalı Hale Getirin

saçı örerek dalgalı yapmak Saçınıza dalgalı hale getirmek istiyorsanız sizlere pratik bir yöntem önericem kızlar...Buyrun pratik dalgalı saç modeliniz :tik: Saçlarınızı şekillendirmeye başlamadan önce saç tipinize uygun bir şampuanla yıkayıp iyice durulayın. Saçlarınızı yıkarken çok sıcak ya da çok soğuk kullanmamaya özen gösterin. Sağlıklı saçlar için en ideali ılık su ile...

Sayfayı Paylaş