gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

öğretmen ile ilgili sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

öğretmen ile ilgili sözler Selam millet öğretmen ile ilgili sözler var mı yada öğretmen ile ilgili sözler bilen var mı aranızda varsa yazarsa iyi olur

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

öğretmen ile ilgili sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenlerle ilgili sözler atasözleri

Öğretmenlerle ilgili sözler atasözleri

öğretmenlerle ilgili özlü sözler öğretmenle ilgili özlü sözler öğretmenle güzel öğretmenlerle atasözleri meleklerle atasözleri Öğretmenlerle ilgili özlü ve güzel sözleri atasözlerini sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar:) * Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum Hz Ali (ra) * Bir öğretmen ebediyete hükmeden insandır Tesirlerinin nerede biteceği asla bilinemez Henry Adams * Bir...
  2. KIsa öğretmen ile ilgili sözler

KIsa öğretmen ile ilgili sözler

öğretmen ile ilgili sözler öğretmen ile ilgili sözler kısa Anne ve babamızdan sonra, bize hayatı öğreten, iyiyi kötüyü bıkmadan anlatan, bizi yarınlara hazırlayan, öğretmenlerimiz ile ilgili özlü ve güzel sözlere yer veriyoruz bu yazımızda Melek'lerim. Unutmayınız ki cumhurbaşkanı bile sınıfta öğretmenden sonra gelir. (Atatürk) Dünyanın her tarafında öğretmenler, insan topluluğunun en...
  3. Bencillik ile ilgili sözler

Bencillik ile ilgili sözler

Bencillik ile ilgili bencilliği anlatan güzel ve yeni sözler lazım varsa benimle paylaşın lütfen.
  4. Evlilik İle İlgili Sözler

Evlilik İle İlgili Sözler

Evlilik İle İlgili Sözler lazım bana yeni Evlilik İle İlgili Sözler olursa çok daha iyi olur.
  5. Hoşgörü ile ilgili sözler

Hoşgörü ile ilgili sözler

Hoşgörü ile ilgili sözler istiyorum sizden kızlar paylaşımınız için şimdiden çok tşkler.

Sayfayı Paylaş