gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Öğretmen Melekler

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler... :yo: Öğretmen olan arkadaşlarımız burada kendilerini tanıtabilirler. Böylece birbirimizi daha iyi tanımış oluruz.

Öğretmen melekler hadi buraya...

2. ayşegül:)

ayşegül:) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba benim adım nihan ankarada sınıf öğretmeni olarak görev yapıyorum.............

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Merhaba ben henüz öğretmen değilim öğretmenlik gibi güzel bir mesleği kazanma yolunda ilerleyen bir öğrenciyim fakat burdaki birbirinden değerli öğretmenlerle konuşmayı, onların tavsiyelerini dinlemeyi, deneyimlerinden faydalanmayı çok isterim.

4. pamukşekeri

pamukşekeri Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba bende muhasebe öğretmeniyim.. ama şuan aktif olarak çalışmıyorumm.. bu arada bursadayımm...

5. seyma_rky

seyma_rky Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ama amaaaaa ben daha öğretmen değilimmm...:'( İnşAllah Allah nasip ederse bende buraya
    Merhaba ben Şeyma Türkçe Öğretmeniyim yazacağımmm...:) :)

6. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba melekler ben de henüz öğretmen değilim ama türk dili edebiyatı öğrtmneliğini okuyan taze bir meleğim henüz :)

Öğretmen Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenim

Öğretmenim

Öğretmenim Melek yarı ağlamaklı bir halde ingilizce öğretmenini dinlemeye çalışıyordu.Aklı başka yerdeydi.Tek amacı okuyup hemşire yada öğretmen olmaktı.İdealist bir kişiliği vardı.Okul bittiğinde zor şartlarda olsa bile doğuda görev yapmak istiyordu.Orada olanlara yardım edebilme fikri bile onu mutlu ediyordu. Babası öleli 2 ay olmuştu.Ailesi ekonomik zorluk içerisindeydi.Bir erkek...
  2. Öğrenci Gözüyle Öğretmen - Öğretmenim

Öğrenci Gözüyle Öğretmen - Öğretmenim

öğrenci gözüyle öğretmen öğrenci gözüyle öğretmen kompozisyon çocuk gözünde öğretmenime kompozisyon ÖĞRETMENİM "Öğrenci gözüyle öğretmen" adlı yarışmada birincilik ödülü alan yazı. Ben bir öğretmen çocuğuyum. İlk öğretmenim de annemdir. Öbür çocuklar gibi okula başlarken yabancılık çektiğimi söyleyemem. Yaşamım okulda başlamıştı. Ancak okula başlamamla yeni bir sorun önüme...
  3. Öğretmen Olan Melekler

Öğretmen Olan Melekler

MeleklerMekanı.com'da yer alan öğretmen meleklerimiz burada toplansınlar lütfen :) Bütün öğretmen melekler buraya :)
  4. Öğretmenim!!!

Öğretmenim!!!

Ah biz var ya biz topluma kızarız etiket yapıştırmayın diye. oysa ilk etiketlerini biz yapıştırırız yaramaz öğrenci tembel öğrenci vs vs ... BENİ KABA DAVRANIŞLARIMDAN DOLAYI SEVMİYORSANIZ, GÖRGÜ KURALLARINI ÖĞRENEBİLİRİM. PİS OLDUĞUM İÇİN BENİMLE İLGİLENMİYORSANIZ, TEMİZLENEBİLİRİM. BİLGİSİZLİĞİMDEN DOLAYI BENİ SUÇLUYORSANIZ, BUNUDA GİDEREBİLİRİM. AMA, BENİ MEVCUT YETENEKLERİMDEN...
  5. Müjde! 40 Bin Öğretmen Ataması Yapılacak Melekler !

Müjde! 40 Bin Öğretmen Ataması Yapılacak Melekler !

öğretmen atamaları 2012 yeni öğretmen atamaları 2012 Sevgili melekler, atama için gözü haberde olan öğretmen adayları, size bir müjdemiz var :) TBMM Genel Kurulunda yapılan oylamayla 40 bin öğretmen ve 30 bin polis atanmasına ilişkin madde oybirliğiyle kabul edildi. Atama bekleyen tüm meleklerimize ve sayın misafirlerimize daha önce haberini yaptığımız Ağustos 2012 öğretmen atamaları...

Sayfayı Paylaş