Öğretmen Olan Melekler

sınıf öğretmeniyim yiboda çalışıyorum işimiz baya zor oluyor.çocukların yemeği banyosu hastanesi kılık kıyafeti uykusu ve gece nöbetleriiiii... oldukça zor ama herşeye rağmen seviyorum.bir çocuğu hayata kazandırabilirsem kurtarabilirisem onları, kardeşin kardeşe düşman edildiği,küçücük yüreklerine kinin serpildiği bu ortamdan ne mutlu banaaaaa... dualarla.

sınıf öğretmeniyim yiboda çalışıyorum işimiz baya zor oluyor.çocukların yemeği banyosu hastanesi kılık kıyafeti uykusu ve gece nöbetleriiiii... oldukça zor ama herşeye rağmen seviyorum.bir çocuğu hayata kazandırabilirsem kurtarabilirisem onları, kardeşin kardeşe düşman edildiği,küçücük yüreklerine kinin serpildiği bu ortamdan ne mutlu banaaaaa... dualarla.
Öncelikle kolay gelsin .
Ben de sınıf öğretmeniyim.
yibo da çalışmadım ama zorluklarını tahmin edebiliyorum.
Başarılar:nazar:

Bayram bitti ve arada 1 gün var...Çarşambayı tatil etmediler...Yarın okula:laugh:gidiyoruz...
Yeni eğitim öğretim yılının tüm öğretmen arkadaşlarıma hayırlı uğurlu olmasını ve başarılı geçmesini diliyorum..

Edebiyat öğretmeni olmak için malum sınavın hazırlığı, telaşı ve bunalımı içerisindeyim. :)Bütün öğretmenlerimize ve benim gibi adaylara kolaylıklar ve başarılar dilerim...

Geri