gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Öğretmenden utandıran not

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Öğretmen öyle bir şey yaptı ki.. Öğrenci ne yapacağını bilemedi. Ailesi isyan ediyor. Okul müdürü iddiayı araştırıyor. Öğretmen öğrencinin koluna temizlik parasının kısaltılmışı 'TEM PAR' yazdı.
    İddiaya göre, Gaziantep Cemil Alevli İlköğretim Okulu öğretmenlerinden Ebru Kuru'nun görevlendirdiği öğrenci, 6'ncı sınıf öğrencisi Ersin Kesen'den 2 TL'lik temizlik parasını istedi.

Babasının parası olmadığı için parayı ödeyemeyen Ersin ailesinden para istemeyi unuttuğunu söyledi.
    Öğretmen de Ersin'in koluna temizlik parasının kısaltılmışı 'TEM PAR' yazdı ve “Bunu annene babana okut” dedi.
    İşsizlik olduğundan parayı ödeyemediğini belirten baba Ahmet Kesen, “İnsanlık bu mu” diye isyan ederken, okul müdürü Murat Kar iddiayı araştıracağını söyledi.

Öğretmenden utandıran not konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenim

Öğretmenim

Öğretmenim Melek yarı ağlamaklı bir halde ingilizce öğretmenini dinlemeye çalışıyordu.Aklı başka yerdeydi.Tek amacı okuyup hemşire yada öğretmen olmaktı.İdealist bir kişiliği vardı.Okul bittiğinde zor şartlarda olsa bile doğuda görev yapmak istiyordu.Orada olanlara yardım edebilme fikri bile onu mutlu ediyordu. Babası öleli 2 ay olmuştu.Ailesi ekonomik zorluk içerisindeydi.Bir erkek...
  2. Öğretmenim!!!

Öğretmenim!!!

Ah biz var ya biz topluma kızarız etiket yapıştırmayın diye. oysa ilk etiketlerini biz yapıştırırız yaramaz öğrenci tembel öğrenci vs vs ... BENİ KABA DAVRANIŞLARIMDAN DOLAYI SEVMİYORSANIZ, GÖRGÜ KURALLARINI ÖĞRENEBİLİRİM. PİS OLDUĞUM İÇİN BENİMLE İLGİLENMİYORSANIZ, TEMİZLENEBİLİRİM. BİLGİSİZLİĞİMDEN DOLAYI BENİ SUÇLUYORSANIZ, BUNUDA GİDEREBİLİRİM. AMA, BENİ MEVCUT YETENEKLERİMDEN...
  3. notlarım

notlarım

itiraf ediyorum notlarımı düşürdüm onları hemen toplamam lazım of offfffff aglamak istiyorum yaa:hasta:
  4. Hürrem Sultana utandıran yasak

Hürrem Sultana utandıran yasak

hürrem sultana yasak, röportaj, haberleri burada arkadaşlar. Hürrem Sultan'a yani Meryem Uzerli'ye hiç de hoş olmayan bir yasak gelmiş Melek'ler. Bugün gazetesi muhabiri Okan Işık'ın Antalya'daki televizyon ödülleri töreninde Meryem Uzerli ile yaptığı röportaja Meral Okay müdahale etmiş. Muhteşem Yüzyıl dizisinin senaristi Meral Okay, dizide Hürrem Sultan'ı oynayan Meryem Uzerli ile...
  5. utandıran anlar

utandıran anlar

arkadaşlar herkes utandığı ir anısını yazsın lütfaen..

Sayfayı Paylaş