gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Öğretmene Şantaj

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Maltepe'de, cinsel ilişki bahanesiyle evine çağırıp erkek arkadaşları ile döverek 5 bin dolarını aldığı emekli öğretmene, 15 bin YTL'lik de senet imzalattığı öne sürülen kadın yakalandı. Emekli ilköğretim okulu öğretmeni olan F.K, Kartal Cumhuriyet Savcılığına verdiği şikayet dilekçesinde, İçerenköy'deki bir oto yıkamacıda E.D. ile tanışıp daha sonra birkaç kez buluşup cinsel ilişkiye girdiğini anlattı.

Dilekçesinde, daha sonra ilişki için kendisi çağıran E.D'nin isteği üzerine gittiği Maltepe'deki evde, E.D ve 3 erkek arkadaşı tarafından dövülüp zorla çıplak fotoğraflarının çekildiğini ve 5 bin dolarının alındığını ileri süren F.K, ayrıca kendisine 15 bin YTL'lik de senet imzalattıklarını iddia ederek, şüphelilerden şikayetçi oldu. Savcılığın talimatıyla harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekiplerince aranan E.D, evinde gözaltına alındı. Şüpheliyi Kartal Adliyesi'ne sevk eden polis, mağdur F.K'nın çıplak fotoğraflarını çektiği ve hırsızlık suçundan kaydı olan M.C. ile diğer 2 şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Not: Buradaki M.C ben değilim :D:D

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Öğretmene Şantaj
    allah yardımcısı olsun ne diyelim

Öğretmene Şantaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenim

Öğretmenim

Öğretmenim Melek yarı ağlamaklı bir halde ingilizce öğretmenini dinlemeye çalışıyordu.Aklı başka yerdeydi.Tek amacı okuyup hemşire yada öğretmen olmaktı.İdealist bir kişiliği vardı.Okul bittiğinde zor şartlarda olsa bile doğuda görev yapmak istiyordu.Orada olanlara yardım edebilme fikri bile onu mutlu ediyordu. Babası öleli 2 ay olmuştu.Ailesi ekonomik zorluk içerisindeydi.Bir erkek...
  2. Abladan kardeşe 'aşk şantajı'

Abladan kardeşe 'aşk şantajı'

ANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde turizm işletmeciliği yapan 33 yaşındaki Meral L., sevgilisi G.G. ile sevişme görüntülerini ele geçiren ablası, eniştesi ve yeğeninin kendisine şantaj yaptıklarını ileri sürerek savcılığa şitayette bulundu. Sevişme görüntülerinin olduğu CD'lerin evinde bulunduğu abla G.Ö. ile eniştesi M.Ö. ve yeğeni S.M. hakkında 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı....
  3. Öğrenci Gözüyle Öğretmen - Öğretmenim

Öğrenci Gözüyle Öğretmen - Öğretmenim

öğrenci gözüyle öğretmen öğrenci gözüyle öğretmen kompozisyon çocuk gözünde öğretmenime kompozisyon ÖĞRETMENİM "Öğrenci gözüyle öğretmen" adlı yarışmada birincilik ödülü alan yazı. Ben bir öğretmen çocuğuyum. İlk öğretmenim de annemdir. Öbür çocuklar gibi okula başlarken yabancılık çektiğimi söyleyemem. Yaşamım okulda başlamıştı. Ancak okula başlamamla yeni bir sorun önüme...
  4. Öğretmenim!!!

Öğretmenim!!!

Ah biz var ya biz topluma kızarız etiket yapıştırmayın diye. oysa ilk etiketlerini biz yapıştırırız yaramaz öğrenci tembel öğrenci vs vs ... BENİ KABA DAVRANIŞLARIMDAN DOLAYI SEVMİYORSANIZ, GÖRGÜ KURALLARINI ÖĞRENEBİLİRİM. PİS OLDUĞUM İÇİN BENİMLE İLGİLENMİYORSANIZ, TEMİZLENEBİLİRİM. BİLGİSİZLİĞİMDEN DOLAYI BENİ SUÇLUYORSANIZ, BUNUDA GİDEREBİLİRİM. AMA, BENİ MEVCUT YETENEKLERİMDEN...
  5. Öğretmem Değil Öğretmen Olmak

Öğretmem Değil Öğretmen Olmak

Eğitimimizde problem var! Öğrenciler okumuyorlar! Okula gitmiyor, sağda solda geziyorlar! Okumuyor ve okumak istemiyorlar! Uyuşturucu kullanım yaşı ortaokula kadar indi! Ebeveynler çocuklarının okuyup adam olması için binlerce lira (YTL) harcıyorlar! Ama çocuk okula, okul çocuğa soğuk bakıyor! Öğretmenle konuşmak için okula gitmeye çekinen veliler var. “Sizin çocuğunuz okumak istemiyor,...

Sayfayı Paylaş