gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Öğretmene teşekkür kartı örnekleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Öğretmenime teşekkür etmek istiyorum bana öğretmene teşekkür kartı örnekleri resimleri ekleyebilir misiniz ?

2. Derya yanmaz

Derya yanmaz Forum Okuru

Güzel soru
    resimlerimdedir yani dosyamda

Öğretmene teşekkür kartı örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örnek Öğretmen ve Örnek Öğrencisi

Örnek Öğretmen ve Örnek Öğrencisi

öğrenciden öğretmene mektup öğretmene yazılan mektup örnekleri örnekleri yazılmış bu mektup bir öğretmenden kendini yetiştiren öğretmenine; CANIM ÖĞRETMENİM Sizi ne kadar çok özlediğimi anlatmaya kelimeler yetmez. Bununla birlikte hep sizinleyim. Çünkü hizmet ediyorum. Hayatımda hiç olmadığım kadar mutluyum. Hasret olmakta ayrı bir tat, zevk veriyor fakat yakıyor da. ÖĞRETMENİM, yarım...
  2. Örnek bir karı koca diyaloğu...

Örnek bir karı koca diyaloğu...

karı koca hikayeleri Aşağıdaki yazı, yeni evlenmiş bir çiftin arasında geçen bir söyleşiyi konu edinmektedir. Zevkle okuyacağınızı umuyoruz. İşte Hz. Ali'yi (a.s) örnek almaya çalışan Ali beyle, Hz. Fâtıma'yı (s.a) kendisine örnek edinmeye çalışan Fatıma hanımın, müşterek hayatlarının ilk saatlerinde gerçekleştirdikleri söyleşi: Ali: Fatıma hanım, müsaadenizle size bazı hususları...
  3. Teşekkür

Teşekkür

Rüyasında birisine teşekkür eden ruhunu okşayacak bir durumla karşılaşır.
  4. Teşekkürler :)

Teşekkürler :)

Melekler mekanının güzel Melek leri.Güzel konular açıp bizleri bilgilendiren arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi şekillerle sunalım :) buyrun size örnekler :)
  5. teşekkür

teşekkür

çoook teşekkürler gerçekten aradığımı sitede buldum çççookk sağolun yaa çok sevindim bir an önce hikayemi yaz malıyım bay:)

Sayfayı Paylaş