gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Öğretmenevi üye aidatı kaldırıldı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Öğretmenevi üye aidatı kaldırıldı mı? Merhaba arkadaşlar Öğretmenevi üye aidatı kaldırıldı diyorlar doğru mu bu. Öğretmenevi üye aidatı hakkında bilgisi olanlardan buraya yazmasını rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öğretmenevi üye aidatı kaldırıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üye

üye

Bir derneğe yahut herhangi bir sosyal amaçlı kuruluşa üye olmak yardımlaşma ve dayanışmaya; gerek hayır üzerine gerek şer üzerine birliktelik sağlamaya, Kendiliğinden gelen üyelik hayra, Muhtarın yahut başka birinin azası olduğunu görmek, birine bir husuusta yardım ve destek veremeye delalet eder.
  2. ........ üyeyim

........ üyeyim

bacılarım bakıyorum da herkez bir yerlere üye facebook , twitter fln ama ben üye değilim siz nereye üyesiniz merak ettim:fırtına::pasi::pasi:
  3. 2012 Öğretmenevi üyeliği  aidatı kaldırıldı

2012 Öğretmenevi üyeliği aidatı kaldırıldı

Öğretmenevi üye aidatı kaldırıldı Öğretmenevlerine üye olmak isteyen öğretmenler aidat ödemeyecek Merhaba Melek'ler ve konuyla ilgili misafirler, sizlere bu yazımızda öğretmen evi üye aidatlarının kaldırıldığına dair merak edilen tüm bilgielri aktarıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığınca imzalanan Kurum İdari Kurulu Çalışma Raporunda yer alan Öğretmenevi üye aidatı uygulamasının kaldırılarak,...
  4. Kredi kartı aidatı geri alma

Kredi kartı aidatı geri alma

Kredi kartı aidatını nasıl geri alırım Kredi kartı aidatlarını geri alma işlemleri Kredi kartlarındaki kart aidatları yada hesap işletim ücreti altında alınan paraları kesinlikle geri alıyorsunuz kızlar ben aldım sizlerede bilgi vermek istiyorum. Peki kesilen bu kart paralarını nasıl alıyoruz. İlk önce bankadan bu durumla ilgili iade istemelisiniz. Bunu bir dilekçe ile yapıyoruz...
  5. kredi Kartı aidatı nasıl alınır?

kredi Kartı aidatı nasıl alınır?

kredi Kartı aidatı nasıl alınır? merhaba arkadaşlar duyduğum kadarı ile 10 yıl geriye yönelik paraları almak mümkünmüş yeni yasada. Acaba bu kredi Kartı aidatı nasıl alınır lütfen bu konuda bilgi verin.

Sayfayı Paylaş