gebe
  1. mehmu08

mehmu08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

öğretmenin yüzüne üfleyince

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında mehmu08 tarafından paylaşıldı.

lise sondaydım o zaman.işte macera olsun diye okulun o köşelerinde gizlice sigara içmeler vardır.bizim spor salonunun arkası vardı.bi tenefüste koştuk yine oraya.dalmışız bide muhabbete.tam sigarayı içtim bi kontrol edeyim dedim. duvarın köşesine çıkmamla hocayla karşı karşıya gelmem bi oldu. tabi orda hepimizin numaralarını aldı.doğru müdür yardımcısına.sonrası tabi eve uyarı kağıdı...ama nasılda denk geldiyse postacı geldiğinde bi ben vardım evde.:):dil:

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Tek kelime ile şans işte yoksa hep postacıyımı gözledin doğru söyle :D

3. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sadmine katılıorum..bncede postacının yolunu beklemişsindir ailemden önce bn alıyımda aileme ulaşmasın düşüncesnden :D

öğretmenin yüzüne üfleyince konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenim

Öğretmenim

Öğretmenim Melek yarı ağlamaklı bir halde ingilizce öğretmenini dinlemeye çalışıyordu.Aklı başka yerdeydi.Tek amacı okuyup hemşire yada öğretmen olmaktı.İdealist bir kişiliği vardı.Okul bittiğinde zor şartlarda olsa bile doğuda görev yapmak istiyordu.Orada olanlara yardım edebilme fikri bile onu mutlu ediyordu. Babası öleli 2 ay olmuştu.Ailesi ekonomik zorluk içerisindeydi.Bir erkek...
  2. Öğretmenim!!!

Öğretmenim!!!

Ah biz var ya biz topluma kızarız etiket yapıştırmayın diye. oysa ilk etiketlerini biz yapıştırırız yaramaz öğrenci tembel öğrenci vs vs ... BENİ KABA DAVRANIŞLARIMDAN DOLAYI SEVMİYORSANIZ, GÖRGÜ KURALLARINI ÖĞRENEBİLİRİM. PİS OLDUĞUM İÇİN BENİMLE İLGİLENMİYORSANIZ, TEMİZLENEBİLİRİM. BİLGİSİZLİĞİMDEN DOLAYI BENİ SUÇLUYORSANIZ, BUNUDA GİDEREBİLİRİM. AMA, BENİ MEVCUT YETENEKLERİMDEN...
  3. Öğretmem Değil Öğretmen Olmak

Öğretmem Değil Öğretmen Olmak

Eğitimimizde problem var! Öğrenciler okumuyorlar! Okula gitmiyor, sağda solda geziyorlar! Okumuyor ve okumak istemiyorlar! Uyuşturucu kullanım yaşı ortaokula kadar indi! Ebeveynler çocuklarının okuyup adam olması için binlerce lira (YTL) harcıyorlar! Ama çocuk okula, okul çocuğa soğuk bakıyor! Öğretmenle konuşmak için okula gitmeye çekinen veliler var. “Sizin çocuğunuz okumak istemiyor,...
  4. Öğretmenlerin yüzde 37.2'si mesleğini sevmiyor

Öğretmenlerin yüzde 37.2'si mesleğini sevmiyor

Oldukça büyük bir oran.Her ne sebepten olursa olsun mesleği sevmek bu işin temel kuralıdır.Sevmeden yaptığınız meslek hele ki öğretmenlik ise sonuçları daha da vahim olabilir.Kutsal meslek gibi klişe sözlerle bakmıyorum,ancak ülkenin geleceğinde en büyük katkıyı sağlayacak öğretmenlerin işini mutlaka sevmesi gerekir.Sevmediği halde azimle yapanlarda mutlaka çoğunlaktadır ama yine de bu mesleği...

Sayfayı Paylaş