gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

öğretmenler günü için kutlama mesajları lazım acil

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar 24 kasım öğretmenler gününe uygun kutlama mesajları arıyorum. Öğretmenlerime değişik kutlama mesajları atmak istiyorum yardım edecek biri var mı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Öğretmen, Doğan Güneşe Benzer. Etrafini Aydınlatarak Karanlıklara Meydan Okur.
    Bir Ulusun Çağdaş Ulkeler Düzeyine Erisebilmesi; Egitim Ve Oğretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yontemlerle Yurutulmesi Ile Ancak Mumkun Olabilir. ögretmenler Gunun Kutlu Olsun

Dunyanın En Değerli Varlıkları Olan Siz Öğretmenler! Bugun, Turk Ogretmeninin Seref Gunudur. Ona Olan Saygiyi Yenileme, Onun Yuceligini Anma Gunudur. Boyle Anlamli Bir Gunde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz

Çocuklarımızn Yetismesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakârligi Gösteren Sizlere Cok Borcluyuz. Öğretmenler Gununuz Kutlu Olsun

Siz Ogretmenler sevgi Elçileri”Siniz. Sinifta Yasama Sevinci, Toplumda Huzur, Ulkede Baris, Meslektaslari Arasinda Demokratligin Simgesisiniz.

Öğretmenler, Altın Kanatlı Kelebeklerdir. çiceklerin Arasından Hiç Yorulmadan, Devamli Ucarlar. çiceklerine Toz Kondurmamaya Çalışırlar.

Ögretmen, Ogrencilerinin Üzerine Titreyendir. Gomlegimizin Dugmesi Açılınca Eliyle Kapatan, Alnimiz Terleyince Mendiliyle Kurulayan, Ayağımıza Tas Dokunsa Bizden Once Üzünlendir.

Dunyanin En Degerli Varliklari Olan Siz Ogretmenler! Bugun, Turk Ogretmeninin Seref Gunudur. Ona Olan Saygiyi Yenileme, Onun Yuceligini Anma Gunudur. Boyle Anlamli Bir Gunde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz

Ögretmen, Bir Bahcivandir. En Guzel Gülleri O Yetiştirir. Hiç Yorulmadan, Bıkmadan, Usanmadan Bahçesindeki Gullere Su Verir Ve Onların Bakımını Titizlikle Yapar.

Öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur.

Toplumların uygarlık düzeyi, öğretmene verdiği değerle ölçülür.

Geleceğin güvencesi eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır.

Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.

Dünyanın her yanında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve en değerli varlığıdır.

Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir.

Ulusları kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.

öğretmenler günü için kutlama mesajları lazım acil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenler Günü İçin Süper Mesajlar Burada

Öğretmenler Günü İçin Süper Mesajlar Burada

Bu konu; öğretmenler günü için süper mesajlar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaklaşan öğretmenler günü için face sayfanızdan paylaşabileceğiniz, görüştüğünüz öğretmenlerinize cep telefonunuzdan atabileceğiniz, twitterdan tüm sevdiklerinize yollayabileceğiniz harika öğretmenler günü mesajları ile sizlerleyiz... Öğretmenler Günü Mesajları “Başöğretmen Atatürk’ün...
  2. Öğretmenler Günü İçin Çok Güzel Mesajlar

Öğretmenler Günü İçin Çok Güzel Mesajlar

Bu konu; Öğretmenler güne mesajları hakkında bilgi vermektedir. Melekler öğretmenlik insanlık tarihinin en anlamlı ve ölümsüz mesleğidir. Ürünü insan olan ve başlı başına bir amaç olmaktan öte, bizleri yüce gayemize ulaştıran bir vasıta olarak görüyorum öğretmenlik mesleğini.Yaklaşmakta olan öğretmenler günü ile ilgili mesajlar güzel sözler ve mesajlar bölümümüzde. Okulun vereceği...
  3. 24 kasım öğretmenler günü için mesajlar

24 kasım öğretmenler günü için mesajlar

Yaklaşan öğretmenler günü için mesajalr arıyorum. O günden önce öğretmenlerime mesaj atmak istiyorum da :D
  4. öğretmenler günü için şiirler lazım

öğretmenler günü için şiirler lazım

Merhaba melekler, öğretmenler günüyle ilgili şiirler arıyorum .Acaba forumunuzda öğretmenler günü şiirleri var mı?
  5. 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

Her yıl 24 Kasım da Öğretmenler günü kutlanır. Bu yıl perşembe günü ne denk geliyor Öğretmenler günü .Öğretmenlik mesleğini icra eden tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyoruz. 24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti devletininin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ün Millet Mekteplerinin Başöğretmenliği ni kabul ettiği gündür. Millet Mektepleri'nde, yaşlı, genç, çocuk, kadın , herkese yeni harflerle...

Sayfayı Paylaş