gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

öğretmenler günü resimleri ogretmenler gunu ögretmenler günü ögretmenler resimleri öğretmenler Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyoruz. [​IMG]

Milletleri Kurtaranlar; Yalnız Ve Ancak Ögretmenlerdir. Ögretmenden, Eğiticiden Yoksun Bir Millet; Henüz Millet Adını Almak Kabiliyetini Kazanmamıştır. Atatürk

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

''Bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum''
    Hz. Ali...

Yarınlarımızın geleceğini hazırlayan ve en kutsal göreve sahip olan öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü kutluyorum. Başta kendi öğretmenlerim olmak üzere, gerek sitemizde Hayal arkadaşımız gibi bu mesleğe sahip olan, gerek ise ülkemizde şartların kolay yada zor olmasına aldırmadan, bizleri yarına hazırlayan tüm öğretmenlerimizin önünde saygı ile eğiliyorum.

3. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ''Öğretmenim canım benim canım benim...'' şarkısını söylüyorlardı ilköğretim öğrencileri :) Aklıma ilköğretim 1. sınıftaki öğretmenim geldi :utan: özledim öğretmenimi yaf :utan:

Kutsal hazinemiz olan bizi başırılı kılmak için hep müccadele eden eşsiz öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Bir millet eğitim ordusuna sahip olmadıkça, savaş meydanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse etsin, o zaferlerin kalıcı sonuçlar vermesi ancak eğitim ordusuyla mümkündür. Öğretmenler; Cumhuriyetin fedakar öğretmen ve eğitimcileri, yeni nesli sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil sizin eseriniz olacaktır... Sizin başarınız Cumhuriyetin başarısı olacaktır...

M.K.ATATÜRK

Bütün Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun...

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ellerinden öpüyorum canım öğretmenim..bütün öğretmenlerimizin bu anlamlı ve güzel hakkettikleri günlerini kutlarım..

M.M nin öğretmen güllerii sizleride ayrıca kocaman öpüyorum...

6. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    tüm öğretmen arkadaşların bu günü kutlu olsun.Benim sevgili öğretmenlerimide sevgiyle anıyorum.

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Teşekkür ederim öncelikle bir öğretmen olarak bu kutsal günde gerçekten kutlamalar beni çok mutlu etti.
    Tüm meslektaşlarımın öğretmenler günü kutlu olsun...

8. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun ...

özellikle sitemizde bulunan 2 Türkçe öğretmeninin :D

:sule:

9. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü Kutluyorum:)

Öğretmenler Günü Kutlu Olsun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 24 kasım öğretmenler günü kutlu olsun!!!

24 kasım öğretmenler günü kutlu olsun!!!

24 kasım öğretmenler gününde M.M olarak tüm öğretmenlerimizi kutlarım...hiçbirzaman öğretmenlerin ana gibi hakkı ödenmez...etrafına bilgeliğiyle ışık veren öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum ...görevlerinde başarılar dilerim..ayrıca aramızda bulunan bu kutsal görevi başarıyla sürdüren Bilge arkadaşımızında öğretmenler gününü kutlar görevinde başarılar dilerim....
  2. Bütün Öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Bütün Öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

24 kasım öğretmenler günü öğretmenler gününüz kutlu olsun Öğretmenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır… Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü. Atatürk’ün Başöğretmenliği kabul tarihi olan 24 Kasım günü, 1981 yılından beri Öğretmenler Günü olarak kutlanıyor. Bizim üzerimizde sayısız emekleri olan tüm öğretmenlerimiz gününüz kutlu olsun.
  3. Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu olsun

Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu olsun

ÜNYANIN BÜTÜN ÇİÇEKLERİ "Bana çiçek getirin, dünyanın bütün çiçeklerini buraya getirin!" Köy öğretmeni Şefik Sınığ'ın son sözleri. Dünyanın bütün çiçeklerini diyorum Bütün çiçekleri getirin buraya, Öğrencilerimi getirin, getirin buraya, Kaya diplerinde açmış çiğdemlere benzer Bütün köy çocuklarını getirin buraya, Son bir ders vereceğim onlara, Son şarkımı...
  4. 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Bu konu 24 kasım öğretmen günü ile ilgili kutlamalara yer vermektedir. Başta baş öğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanın dört bir yanında fedakarca çalışarak bu ulvi görevi layıkıyla yerine getiren bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, başarılarının devamını dileriz... M.M Yönetimi
  5. 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun 2014

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun 2014

öğretmenler günü sözleri, öğretmenler günü mesajları Başta baş öğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve eğitime gönül veren tüm öğretmenlerimizin bu özel günlerini melekler mekanı olarak kutlarız. Bɑşöğretmen Atɑtürk”ün birer yɑnsımɑsı olɑn sizler, övgülerin en güzeline lɑyıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu, bɑşɑrılɑrınız dɑim olsun.

Sayfayı Paylaş