gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Öğretmenlere 700 TL Kırtasiye Yardımı Ne Zaman Ödenecek 2012 2013

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir ilkokulda öğretmenim ve öğretmenler için 2012 2013 öğretim yılında 700 TL lik bir kırtasiye yardımı var. Acaba haberiniz var mı bu kırtasiye yardımını bizler ne zaman hangi tarihte alacağız. Bilsigisi olan kişilerin yazmasını rica ediyorum.
    Öğretmen Eda.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    2012 2013 yılı için diğer bir adıyla Eğitim Öğretime Hazırlık Ödeneği ne zaman ödenecek ?
    MEB 2012 2013 kırtasiye yardımını, Eğitim Öğretime Hazırlık Ödeneği yardımını 20 Eylül 2012 tarihinden itibaren ödeyecek. Öğretmenler yeni eğitim öğretim yılının başında verilecek olan 700 TL lik bu yardımı belirtilen tarihte yani 20 eylül 2012 tarihinden itibaren alabilecekler.

İlgili mevzuata göre, eğitim ve öğretim hizmetleri sınıfına dahil öğretmen unvanlı kadrolarda görevli olup, fiilen öğretmenlik yapanlara (ilköğretim ve okul müdürleriyle yardımcıları, cezaevi okullarında çalışanöğretmenler, yönetici, eğitim uzmanı ve eğitim uzman yardımcıları dahil) her öğretim yılında bir defaya mahsus olmak üzere ve öğretim yılının başladığı ay içinde Milli Eğitim Bakanı tarafından saptanacak tarihte Bakanlar Kurulunca belirlenecek miktarda öğretim yılına hazırlık ödeneği ödeniyor. Geçen yıl 600 TL olan hazırlık ödeneğinin yeni eğitim öğretim yılında 700 TL olarak uygulanacağı Mayıs ayında belirlenmişti. Bu kapsamda, 700 TL öğretim yılına hazırlık ödeneği, eğitim öğretim hizmetleri sınıfına dahil öğretmen unvanlı kadrolarda görevli olup, fiilen öğretmenlik yapanlara 20 Eylül 2012 tarihinden itibaren ödenecek.

Kaynak:Habergah

Öğretmenlere 700 TL Kırtasiye Yardımı Ne Zaman Ödenecek 2012 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KEY ne zaman ödenecek?

KEY ne zaman ödenecek?

7 Temmuz'da bankaya gidenler şok oldu. Hesaplarına para yatmamıştı. Peki bu KEY ne zaman ödenecek? İşte yeni ödeme tarihi; Konut Edindirme Yardımı (KEY) ödemeleri 7 Temmuz'da yapılacaktı. Ancak 2 gün geçmesine rağmen ne ödemeler yapılıyor, ne de yetkililerden bir açıklama var. Gayri resmi açıklamalara göre ödemeler Ağustos ayının ortasına sarkmış 7 TEMMUZ'DA ÖDENECEKTİ Haziran ayı ortasında...
  2. 2012 Zamlı Memur Maaşları ne zaman ödenecek

2012 Zamlı Memur Maaşları ne zaman ödenecek

2012 Zamlı Memur Maaşları ne zaman ödenecek bu konuda haberiniz ya da bilginiz varsa lütfen bu sayfadan bana da yazın arkadaşlarım.
  3. Okullar 2012 - 2013 Ne Zaman Açılacak

Okullar 2012 - 2013 Ne Zaman Açılacak

2012 - 2013 Eğitim ve Öğretim Yılı Ne Zaman Başlayacak Okullar 2012 - 2013 Ne Zaman Açılacak Merhaba Sevgili melek'ler, bu yazımızda öğrencilerin merak ettiği bir konuya değiniyor ve 2012 - 2013 eğitim öğretim yılında okullar ne zaman açılacak bilgilendiriyoruz:) 2012-2013 eğitim-öğretim yılı, 17 Eylül 2012 Pazartesi günü başlayacaktır. İlköğretim okulları 1. sınıflar 10 Eylül 2012...
  4. Arkadaşlar Okullar ne zaman açılacak 2012 -2013

Arkadaşlar Okullar ne zaman açılacak 2012 -2013

Okullar ne zaman açılacak 2012 -2013 yılları eğitim ve öğretim yılı ne zaman başlıyacak bu konuda bilgi verecek bir arkadaş bekliyorum :)
  5. Bağkur basamak farkları ne zaman ödenecek

Bağkur basamak farkları ne zaman ödenecek

Bağkurlulara basamak farkları4 ne zaman ödenecekbir kaç yerde bununla ilgili haberler gördüm konuyla alakalı bilgisi olanlar var mı ?

Sayfayı Paylaş