gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Öğretmenlere Hazırlık Ödeneği

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bu sene öğretmenlere kırtasiye, kağıt, dosya, cd, vs vs bütün eğitim-öğretim yılını kapsayacak ihtiyaçları için 475 YTL hazırlık ödeneği verilecek. Kaynak: AA

Öğretmenlere Hazırlık Ödeneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenler

Öğretmenler

ÖĞRETMENLER... Bilgisizlikten çorak ve çatlayan topraklara dönen nesilleri, başyapıt durumuna getirenler...Tükeninceye kadar yanan bir mum gibi etrafını aytınlatanlar... Kültürü oluşturarak zekâyı, hayali, duyguyu işleyenler, şekil verenler... Mevlâna'nın,Yunus'un sevgi bahçelerinden inciler; Itri'nin bestelerinden Veysel'den güller deren hisler...Karlı çizmelerle, karlı...
  2. Kısa çalışma ödeneği artırılıyor

Kısa çalışma ödeneği artırılıyor

Kısa çalışma ödeneğinin miktar ve süresi yüzde 50 artırılıyor. Ekonomik krizi önlemeye ilişkin düzenlemeleri içeren kanun tasarısı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi. Buna göre, kısa çalışma ödeneğinin miktarı yüzde 50 oranında artırılacak ve yararlanma süresi de 3 aydan 6 aya çıkartılacak. Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Tasarısına göre, 2008 ve 2009 yıllarında...
  3. ödenek yokmuş :))

ödenek yokmuş :))

Tarih öğretmeni, öğrencilerden birini tahtaya kaldırmış ve sormuş: -Oğlum Kadeş Savaşını kim yaptı? -Vallahi billahi ben yapmadım hocam!.. Çocuğun bu cevabı üzerine, çok sinirlenen öğretmen dışarı çıkmış, koridorda gördüğü matematik öğretmenine dert yanmış: -Hoca hanım, bu öğrenciler beni çıldırtacak: "Kadeş Savaşını kim yaptı?" diye soruyorum, "Ben yapmadım!" diye yanıt...
  4. öğretim yılına hazırlık ödeneği kaç lira

öğretim yılına hazırlık ödeneği kaç lira

Arkadaşlarım örnetim yılına hazırlık ödeneği kaç para ne kadar bununla ilgili bir haber varsa paylaşırmısınız benimle sağolun.
  5. 2011-2012 Yılı Öğretim Yılına Hazırlık Ödeneği Açıklandı

2011-2012 Yılı Öğretim Yılına Hazırlık Ödeneği Açıklandı

2011-2012 öğretim yılına hazırlık ödeneği açıklandı ne kadar ödenecek miktarı ne zaman ödeme şekli ile ilgili bilgiler burada melekler Milli eğitim bakanlığı 2011-2012 yılı öğretim yılına hazırlık ödeneğini açıkladı melekler.2011-2012 öğretim yılının başladığı şu günlerde bakanlığın ödenekle ilgili yaptığı açıklamayı aynen yayınlıyoruz;

Sayfayı Paylaş