gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Öğretmenlere İyi Haber

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı ek zamlarla bir nebze nefes alan öğrentmenlere ikinci iyi haberi verdi. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), her eğitim öğretim yılının başında öğretmenlere verilen eğitime hazırlık ödeneğini 2008- 2009 eğitim öğretim yılı için yüzde 5 zamla 475 YTL’ye çıkardı.
    MEB yetkilileri, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik’in imzasına sunulan genelgenin birkaç gün içinde onaylanacağını ve ücretlerin bu hafta içinde öğretmenlerin hesabına yatırılacağını söylediler.

Bakanlar Kurulu kararı aranmaksızın dağıtılacak 475 YTL’lik ödenekleri, eğitim öğretim hizmetleri sınıfına dahil öğretmen unvanlı kadrolarda görevli olup fiilen öğretmenlik yapanlar alabilecekler.

internethaber.com

Öğretmenlere İyi Haber konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sözleşmeli öğretmenlere askerlikle ilgili kötü haber

Sözleşmeli öğretmenlere askerlikle ilgili kötü haber

Sözleşmeli öğretmenlenin çilesi bitmiyor. Askerlikle ilgili teklif Savunma Bakanlığı'ndan geri döndü. Sözleşmeli öğretmenlerin askerlik durumu ile ilgili önemli gelişme. Milli Eğitim Bakanlığı'nın, sözleşmeli öğretmenlerin askerliklerini, kadrolu öğretmenler gibi asker öğretmen olarak yapmaları ile ilgili Milli Savunma Bakanlığı'na yaptığı teklif, Milli Savunma Bakanlığı tarafından...
  2. Sözleşmeli öğretmenlere kötü haber

Sözleşmeli öğretmenlere kötü haber

Bakanlık bazı illerde sözleşmeli öğretmen sayısının fazla olduğunu bildirerek, bu iller için sözleşmeli kontenjanı verilmeyeceğini bildirdi. Milli Eğitim Bakanlığı, 2009 Yılı Öğretmenlerin Özür Gurubundan Yer Değiştirme Kılavuzu’nda sözleşmeli öğretmenlere Şubat döneminde özür grubundan yer değiştirme hakkı vermesine karşın, söz konusu hak “göstermelik” çıktı.Milli Eğitim Bakanlığı, geçtiğimiz...
  3. Kentbank’a iyi haber

Kentbank’a iyi haber

Danıştay’dan BDDK’ya: Kentbank’a bankacılık iznini geri ver DanIŞtay, 2001 yılında bankacılık yapma izni iptal edilen Kentbank’ın yeniden bankacılık faaliyetinde bulunabilmesi için gerekli koşulların sağlanmasına karar verdi. Danıştay 13. Dairesi, Kentbank’ın bankacılık yapma ve mevduat kabul etme iznini kaldıran Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) kararını iptal eden Danıştay...
  4. KEY ödemelerinde iyi haber

KEY ödemelerinde iyi haber

KEY listelerindeki hatalar düzeltildi: Bundan böyle ödemelerde gecikme olmayacak. Tasfiye Halindeki Emlak Bankası'nın Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sayın, Konut Edindirme Yardımı (KEY) hesaplarının tasfiyesi kapsamında gönderilen listelerde bulunan, yaklaşık 600 bin kişinin sicil ve kimlik numarasına ilişkin yanlışları, çalışanların gayreti ile çözdüklerini, ödemelerde bu nedenle bir gecikme...
  5. Tatlıses'den İyi Haber

Tatlıses'den İyi Haber

ibrahim tatlıses, heberleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. İbrahim Tatlıses'den sevindirici haberler gelmeye devam ediyor sevgili melekler :D:D Uğradığı silahlı saldırı sonucu kafasından yaralanan ve sol tarafında problem yaşanan Tatlıses’in, Almanya’daki doktorların yaralanmasına bağlı olarak, ’sol kolundan umut beklemeyin’ dediği, buna rağmen Tatlıses’in...

Sayfayı Paylaş