gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Öğretmenlerin Zorunlu Görev Süresi 4 Yıla Çıkıyor!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

öğretmen mecburi hizmet, öğretmenler için mecburi hizmet süresi 2014, 2014 öğretmen mecburi hizmet süresi
    Sevgili melekler, Milli Eğitim Bakanlığının rotasyon sistemi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Milliyet'in haberine göre, MEB yetkililerinden alınan bilgiye göre, "rotasyon" çalışması dershanelerin kapatılması yasa tasarısı ile beraber Meclis gündemine gelecek. İşte detaylar...

öğretmen.jpeg

Öğretmenlerin Zorunlu Görev Süresi 4 Yıla Çıkıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmen - Tanımı ve Görevleri

Öğretmen - Tanımı ve Görevleri

öğretmen tanımı öğretmenin tanımı öğretmenin görevleri öğretmenlerin görevleri öğretmenliğin Öğretmen, bir bilim dalını, bir sanatı, bir tekniği veya belli bilgileri öğretmeyi kendisine meslek edinmiş kimse. "1739 Sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu'nun 43. Maddesine göre, öğretmenlik, devletin eğitim, öğretim ve bununla ilgili yönetim görevlerini üzerine alan özel bir ihtisas...
  2. Zorunlu Eğitim 9 Yıla Çıkıyor - İşte 32 ilin listesi

Zorunlu Eğitim 9 Yıla Çıkıyor - İşte 32 ilin listesi

Alıntı penceresindeki yazılar haberturk.com'dan. Okul öncesi eğitim, gelecek eğitim-öğretim yılında bazı illerde artacak. Okul öncesi eğitimin zorunlu olmasının planlandığı 32 il belirleyen Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), bu illerin valileri ve milli eğitim müdürleriyle yarın bir araya gelerek, görüşlerini alacak. Alınan bilgiye göre, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), okul öncesi eğitimin ileri...
  3. 32 ilde zorunlu eğitim 9 yıla çıkıyor....

32 ilde zorunlu eğitim 9 yıla çıkıyor....

Kadınlarımız için önemli bir bilgi .... Okul öncesi eğitim, gelecek eğitim-öğretim yılından itibaren 32 ilde 5 yaş grubundan itibaren zorunlu olacak. Okul öncesi eğitimin zorunlu olmasının planlandığı 32 il belirleyen Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), bu illerin valileri ve milli eğitim müdürleriyle yarın bir araya gelerek, görüşlerini alacak. Alınan bilgiye göre, MEB, okul öncesi eğitimin...
  4. Cumhurbaşkanının görev süresi ve görevleri

Cumhurbaşkanının görev süresi ve görevleri

Cumhurbaşkanının görevleri nelerdir Cumhurbaşkanının görev süresi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Cumhur Başakanının görev süresi ve görevleri hakkında ki bilgilere yer veriyoruz. Cumhur Başakanı görevleri ve görev süresini merak eden misafirlerimize ve Melek'lerimize duyrulur! Cumhurbaşkanının görev süresi 5 yıldır. Bir kimse en fazla iki defa Cumhurbaşkanı...
  5. Arkadaşlar Cumhurbaşkanının Görev Süresi Kaç Yıldır

Arkadaşlar Cumhurbaşkanının Görev Süresi Kaç Yıldır

Cumhurbaşkanının Görev Süresi Kaç Yıldır bu sorumun cevabını bilen var mı acaba, varsa bir zahmet cevap versin de bende bileyim :)

Sayfayı Paylaş