gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

öğretmenlik alan sınavı tarihi 2013 hakkında bilgi

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Öğretmenlik alan sınav tarihi hakkında bilgi almak istiyorum.2013 öğretmenlik alan sınav tarihi ne zaman acaba kaçırmayalım ..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bu sene ilki uygulanacak olan Öğretmenlik Alan Bilgisi sınavı 14 Temmuz 2013 tarihinde yapılacak. Sınav için başvurular 6 Mayıs 2013 tarihinde başlayacak ve 15 Mayıs 2013 tarihinde sona erecek. Müracaatlar ÖSYM Sınav merkezi koordinatörlüklerine, PTT iş yerlerine ve Ortaöğretim Kurumlarına yapılcaktır. Öğretmen adayları Genel Yetenek, Genel Kültür, Eğitim Bilimleri ve Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi derken tam 4 sınava girmiş olacaklar.

öğretmenlik alan sınavı tarihi 2013 hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenlik mesleği bilgisi ve öğretmenlik hakkında bilgi

Öğretmenlik mesleği bilgisi ve öğretmenlik hakkında bilgi

TÜRKİYE'DE ÖĞRETMENLİK MESLEĞİNİN TARİHÇESİ Ülkemiz yaklaşık bin yıldır Türkiye'dir. Türkiye'de öğretmenlik mesleğinin kökleri bin yıl öncesine giden uzun bir geçmişe dayanır. Bu nedenle Türkiye'de öğretmenlik mesleğine genel olarak bakarken konuyu Selçuklu Türkiyesi, Osmanlı Türkiyesi ve Cumhuriyet Türkiyesi olmak üzere üç ana dönemde ele almak gerekir: 1. Selçuklu Türkiyesinde...
  2. 2012 PMYO Sınav Tarihi Hakkında Bilgiler

2012 PMYO Sınav Tarihi Hakkında Bilgiler

2012 pmyo polis meslek yüksek okulu sınavı ne zaman tarihi zamanı başvuru şartları ile ilgili bilgiler burada melekler Kariyerini polislik olarak belirlemiş ve bu yolda ilerlemek isteyen meleklerimiz için 2012 polis meslek yüksekokuluna giriş şartlarından daha önce forumumuzda açıklamalarda bulunmuştuk.Şimdi de ösym tarafından duyurulan 2012 pmyo sınav tarihini sizlere hatırlatmak istiyoruz....
  3. 2013 Yılı Adliye Sınav Tarihleri İle İlgili Bilgiler

2013 Yılı Adliye Sınav Tarihleri İle İlgili Bilgiler

Bu konu; 2013 Adliye Sınavları yapılış tarihi ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, henüz hiçbir açıklama yapılmayan 2013 Adliye sınavları tarihlerini öğrenmek için aşağıda ki linke tıklamanız ve güncel duyuruları takip etmeniz gerekiyor. Yapılan duyurular sitemiz üzerinden size duyurulacaktır. LÜTFEN TIKLAYINIZ
  4. 2013 Öğretmen Atamaları Tarihi Hakkında Son Bilgiler

2013 Öğretmen Atamaları Tarihi Hakkında Son Bilgiler

Bu konu; 2013 Öğretmen Atamaları Tarihi Hakkında Son Bilgiler haberiyle ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, öğretmen olup daha ataması yapılamamış olan meleklerimize ve sayın misafirlerimize, onlarla ilgili en son açıklamaların yer aldığı 2013 öğretmen atamaları tarihli açıklamayı yayınlıyoruz... Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer yaptığı açıklamada şöyle dedi..Temmuz ayında 15...
  5. 2013 öğretmenlik alan bilgisi sınavları ne zaman yapılacak

2013 öğretmenlik alan bilgisi sınavları ne zaman yapılacak

Merhabalar, 2013 öğretmenlik alan bilgisi sınavlarının ne zaman yapılacağıyla ilgili bilgi almak istiyorum.Forumunuzda bu konuda bilgi varmı acaba?

Sayfayı Paylaş