gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Oğul ve kız

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Çocuk.Bir kimse rüyada birtakim çocuktan dogdugunu görmesi, üzüntü ve kedere isarettir. Çünkü çocuklari terbiye etmek içinBirtakim güçlüklere katlanmak gerekir.Bir kimse rüyada küçükBir çocugu dogurdugunu görse, o kimsenin dünyaca ilerlemesine üzüntü ve keder çekmesine isarettir.Bir kimse rüyada balig olmusBir çocuga rastladigini görse, o kimse için izzet ve serefe isarettir. Bazi tabirciler, küçükBir çocugu olan kimse, o çocugun büyükBir adam oldugunu görse, o kimsenin güç ve kudretine isaret eder, dediler.

Oğul ve kız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklarınız Hayat'ın oğulları ve kızları.

Çocuklarınız Hayat'ın oğulları ve kızları.

hayat kızları Çocuklarınız Hayat'ın oğulları ve kızları. Çocuklarınız sizin çocuklarınız değil, onlar kendi yolunu izleyen Hayat'ın oğulları ve kızları. Sizin aracılığınızla geldiler ama sizden gelmediler Ve sizinle birlikte olsalar da sizin değiller. onlara sevginizi verebilirsiniz, düşüncelerinizi değil. Çünki onlarında kendi düşünceleri vardır. Bedenlerini tutabilirsiniz, ruhlarını...
  2. Anneler ve oğulları

Anneler ve oğulları

erkek çocuğun anneye düşkünlüğü Tıpkı Sophokles''in meşhur Oedipus tragedyasındaki, annesiyle evlenen Kral Oedipus''un dramında olduğu gibi. Bu konu, Avrupa ve Amerika''da 1980''lerden beri çok yakından inceleniyor. Ancak Türkiye''de tıp çevrelerine göre hálá bir tabu sayılıyor. Gelinlerden durumu kabullenmeleri bekleniyor. İşte inanılması zor vakalar, psikiyatrların tespitleri ve bunları...
  3. Baba oğul kız muhabbetleri

Baba oğul kız muhabbetleri

Oglum manita var mi? - Yok babacigim - Ben senin ya$indayken kariya kari demezdim, sen kime cektin lan? - Ama baba - Oğlum gel hele gel, gözüme çarpmıyo değil, sen eve hiç kız atmıyosun (bodoslama) -- Eeeöö baba yani öss ye hazırlanıyorum ben şimdi ya hani uğraşmamam lazım öyle işlerle - Oğlum arada sırada rahatlaman lazım hiç kafan çalışmıyo getir kızları biraz öp sev -- Ya baba...
  4. baBaLar vE oğuLLaRı

baBaLar vE oğuLLaRı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Oğulların ve kızların babaları hakkındaki düşünceleri:D

Oğulların ve kızların babaları hakkındaki düşünceleri:D

çocukların babaları hakkında düşünceleri çocukların babaları hakkındaki düşünceleri çocuğun babası hakkındaki çocuğun babası hakkında düşündükleri düşündükleri OĞULLAR BABALARI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜR ? 6 YAŞINDA :Babam herşeyi biliyor. 10 YAŞINDA :Babam çok şey biliyor. 15 YAŞINDA :Ben de babam kadar biliyorum. 20 YAŞINDA :Babamın da pek fazla birşey bildiği söylenemez. 30 YAŞINDA :Bir kere de...

Sayfayı Paylaş