gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Oğul

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyasında oğlu olduğunu gören kimse şanslı bir döneme girecek demektir. Rüyasında kendi oğlunu görmek, sıkıntılı bir döneme gireceğinize işaret eder. Rüyasında oğlu olduğunu gören kimse şanslı bir döneme girecek demektir. Rüyasında kendi oğlunu görmek, sıkıntılı bir döneme gireceğinize işaret eder. Rüyada ogul görmek, bir kaç erkek çocuk sahibi olacagina isarettir. Ogul, bir rivayete göre, keder ve sikinti ile de tabir olunur. Çünkü çok çocuk sahibi olmak o nispette masraf ve emegi de gerektirmektedir. Rüyada bir oglu dünyaya geldigini görmek, evine yeni bir kismetin gelecegine delalet eder. Ogul görmek bereket ve bolluk isaretidir.Rüyada oğlunu kaybetmiş bir kadın görmek; mutluluğa ve işlerde yükselmeye, rüyada kendi oğlunu görmek; geleceğinizin iyi olduğuna işarettir.

Oğul konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. babayla oğulun konuşmaları!

babayla oğulun konuşmaları!

Canım oğlum, senden bile daha çok sevdiğim bir şey var...! - Neymiş ??!!! - Zaman... Canım oğlum zaman...! - O olmazsa, sen de yoksun, ben de...! Lütfen zamanını savurma, onu hor görme. Geçmişindeki "keşke"ler, "asla"lar ve geleceğindeki umut... Ve bir de sorgulayan kafan... Aklını onlar geliştirecek... Yüreğindeki sevgi, geleceğindeki umut... Seni bunlar dayanıklı...
  2. Oğul ve kız

Oğul ve kız

Bakınız; Çocuk.Bir kimse rüyada birtakim çocuktan dogdugunu görmesi, üzüntü ve kedere isarettir. Çünkü çocuklari terbiye etmek içinBirtakim güçlüklere katlanmak gerekir.Bir kimse rüyada küçükBir çocugu dogurdugunu görse, o kimsenin dünyaca ilerlemesine üzüntü ve keder çekmesine isarettir.Bir kimse rüyada balig olmusBir çocuga rastladigini görse, o kimse için izzet ve serefe isarettir. Bazi...
  3. Teoman - Oğul

Teoman - Oğul

Kurumuş kuyunun suyu İncirin sütü çoktan çekilmiş Bir zamanlar dünya sandığım bahçeyi Ayrık otları dikenler bürümüş Bardaktaki su, denizde kum kadar umarsızdım Bir zamanlar dünya sandığım bahçeyi Ayrık otları dikenler bürüdü Anne, ben geldim Dizlerin duruyor mu başımı koyacak? Anne, ben geldim Ben, oğlun, hayırsızın...
  4. Osman Öztunç - Oğul

Osman Öztunç - Oğul

Vatan oğul, bayrak oğul, devlet oğul, can oğul Sevmek nedir bunu bilen aşıklara bismillah Bu oğullar sümeyya can analardan doğdular Rabbi esir dileklerden beşiklere bismillah Ad verirken, ilk ezandan ilk duyduğun kelamda Göz ve gönül aydınlatan ışıklara bismillah Emeklerken, diz vurduğun iz vurduğun her yerde Ayaklanıp atladığın eşiklere bismillah Düşte gördüm kanlı başım peygamberin dizinde...
  5. babadan oğula hayat dersi

babadan oğula hayat dersi

babanın biri evladının arkadaşlık yaptığı kişilerin gerçek dost olmadığı sürekli oğluna söyler ama oğlu onu dinlemez ve karşı çıkar hayır baba onlar benim en iyi dostlarım der.baba peki der o zaman onların gerçek dostun olup olmadığını test edelim der oğlu nasıl der baba gi...t bizim koyunlardan birini kes ve parçala v...e sonra parçalarını bi çuvala koy ve gel der.oğlu gider babasının...

Sayfayı Paylaş