gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

öğüt üzerine güzel sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Öğütlerler ilgili güzel sözleriniz var mı teşekkür ediyorum.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Öğüt ile ilgili Güzel Sözler Öğüt Üzerine Sözler

Öğüt Üzerine Güzel Sözler

En iyi öğüdü ancak kendine verebilirsin. CİCERO

En iyi öğüt verenler kadınlardır. CELDERON

Salım limanda olanlar, rahat öğüt verirler. SCHİLLER

Verilen öğütlerden yalnız akıllılar yararlanır. SYRUS

Hiçbir zaman kimseye savaşa gitmeyi ya da evlenmeyi öğütleme. İSPANYOL ATASÖZÜ

Konuşacak zamanı bil; krallara öğüt vermek tehlikelerin en büyüğüdür. HERRİCK

Sakın bir toplulukta öğüt vermeye kalkma. ARAP ATASÖZÜ

Sersemler bile ara sıra iyi öğütler verir. BOİLEAU

Ne öğüt verirsen ver, yalnız kısa olsun. HORİTUS

Öğüt, geçer akçelerin en küçüğüdür. BİERCE

Aklı az olanın verdiği öğüt çok olur. BOİLEAU

Cahil adamın yanında kitap gibi sessiz ol
    hz mevlana

Tecrübe hayatta yediğin kazıkların bileşkesidir.
    Çin Atasözü

Hiçbir zaman kimseye savaşa gitmeyi ya da evlenmeyi öğütleme.
    İspanyol Atasözü

Sakın bir toplulukta öğüt vermeye kalkma.
    Arap Atasözü

öğüt üzerine güzel sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dostluk üzerine güzel sözler

dostluk üzerine güzel sözler

dostluk üzerine sözler dostluk üzerine güzel sözler özlü uzerine guzel sozler mevlana nın sözleri Bir Dostum Varki Benim, Geregi Arayan Yolda Oncusudur Yuregimin. Yurutuyo Yasamin Sirlarina Dogru Inancla, Sahibidir Butun Guzel Sozlerin. Bir Dostum Uzuntusune Herkes Sempati Duybilir, Bu Cok Kolaydir. Bir Dostun Basarisina Sempati Duyabilmek Ise Cok Saglam Bir Karakter Gerektirir. Ben...
  2. mutluluk üzerine güzel sözler

mutluluk üzerine güzel sözler

mutluluk üzerine sözler mutluluk sözleri üzerine güzel sözler yazılar sözleri facebook Bana Bir Mutluluk Söyleyin Ki, Acı Karşılığında Elde Edilmiş Olmasın. Herkes Mutluluktan Bahseder, Ama Pek Az Kimse Bilir Onu. Herkes Kendi Mutluluğunun Demircisidir. Talihli Olanların Horozları Bile Yumurtlamaya Başlar. Mutluluk, Sağlamlığı Yaratır. Mutluluk, Paylaşılmak İçin...
  3. güzel öğütler

güzel öğütler

Tevekkülü azalanın imanı zayıflamış demektir. Tevekkülünü kaybedenin ise imanı tehlikededir. Tevekkül, her türlü sebebe (o işin, dinen ve örfen sebeplerine) yapışarak gayret göstermek, sonucu Allahü teâlâdan beklemek ve sonucun mutlaka hayırlı olduğuna inanmaktır (yani neticeye ihlasla teslim olmaktır). * Bir müslümana ye'se (ümitsizliğe) kapılmak yakışmaz. Çünkü, herkesin...
  4. yalan üzerine söylenmiş güzel sözler...

yalan üzerine söylenmiş güzel sözler...

yalan üzerine özlü sözler yalan sözleri üzerine sözler yalancılara söylenecek Abartma, dürüst insanların yalanıdır. Maistre # Az yalan söylenemez, yalan söyleyen her yalanı söyler.VICTOR HUGO # Doğru söylediğin zaman kimse inanmayacak. İşte, yalan söylemenin cezası budur. Talmud # Gerçek, çizmelerini giyerken, yalan bütün dünyayı dolaşır. Spurgeon # Günah işlemenin birçok araçları vardır,...
  5. Aşk üzerine en güzel sözler

Aşk üzerine en güzel sözler

En güzel Aşk sözleri Aşk üzerine en güzel sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere dünyanın en güzel aşk sözlerini aktarıyor ve bu güne kadar aşk üzerine söylenmiş en güzel sözleri paylaşıyoruz. Bizim de dünyamızda sabah olacak gülüm, düşmezse düşmesin yakamızdan ölüm Umuduma bin kurşun sıksa da ölüm unutma, umuduma kurşun işlemez gülüm... Kirletirken incitirken...

Sayfayı Paylaş