gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Oguz Aksac - Incinir 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Özellikle Albüme ismini veren Incinir adli ezgiyi dinlemenizi tavsiye ederim, bu Albüm icerisinde en güzel ezgilerden biridir....
    Oguz Aksac kimdir diye merak edenler icin biyografisi burda : http://www.meleklermekani.com/yerli-sanatci-biyoqrafileri/177396-oguz-aksac.html

Son düzenleme: 26 Ekim 2010
Oguz Aksac - Incinir 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ogün Sanlısoy

Ogün Sanlısoy

Ogün Sanlısoy İLK ALBÜMÜNÜZ KORKMA”YI YENİDEN MÜZİK MARKETLERE, BAZI EKLEMELERLE BİRLİKTE SUNDUNUZ. NEDEN TEKRAR İLK ALBÜMÜ ÇIKARDINIZ? 1999 yılında çıkarmıştım ilk solo albümüm “Korkma”yı sizin de söylediğiniz gibi. 2004 yılında “O Gün” ve 2006 yılında “Üç” albümlerimden sonra dinleyicilerden gelen yoğun istek ve albüme ulaşamama durumlarını görünce bazı değişikliklerle...
  2. Oğuz Aksaç - Giz 2009

Oğuz Aksaç - Giz 2009

oğuz aksaç 2009 01- Bizim Eller 02- Sürüne Sürene Kapına Geldim 03- Arabım Fellahi 04- Ahu Gözlüm 05- Tanburam Revab Oldu 06- Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman 07- Yandım Ey 08- Yüce Dağ Başında Yanar Bir Işık 09- Aşkın Ne Derin Yaralar Açtı 10- Bu Devi Devran 11- Vardım Hint Eline 12- Olmuyor Oğuz Aksaç'ı severek dinliyorum farklı bir yorumu ve gırtlağı var yeni albümüyle daha önceden...
  3. Oguz Boran

Oguz Boran

oğuz boran şiirleri oğuz boran istanbul sözleri kimdir OĞUZ BORAN,19 Mayıs 1972 Ankara doğumlu. Ankara Tuzluçayır’da büyüdü Tuzluçayır ilkokulu ve lisesini bitirdi.İşçi bir baba ve ev hanımı bir annenin iki çocuğundan biri olan OĞUZ BORAN 17 ile 22 yaşları arasında sporla uğraşır.(tekvando,***s.atletizm ve futbol) 1994 de Seyranbağları’ n da ki üç dört dernekte hocalık yapar ve...
  4. Oguz Aksac

Oguz Aksac

oğuz aksaç arabım fellahi sözleri arabım fellahi sözleri Oğuz Aksaç 4 Eylül 1974 Ankara - Altındağ doğumludur.. Aslen Erzincanlıdır... Kendisi Ankara'da yaşıyor. Evli bir çocuk babasıdır. 1994 yılında Mustafa Özarslan'la birlikte müzik çalışmalarına başladı ve Grup Çığ'ı kurdu. 2004 yılının eylül ayında 4. albümü MEVSİM'i çıkardıktan sonra gruptan ayrılarak 2005 yılının...
  5. Oğuz Aksaç "Sevdadır" 2013

Oğuz Aksaç "Sevdadır" 2013

oğuz aksaç yeni albümü oğuz aksaç 2013 oğuz aksaç sevdadır Uzun bir süredir albüm çıkarmayan ve çok farklı gırtlak yapısı ile özel bir dinleyicisi bulunan Oğuz Aksaç nihayet yepyeni bir albüm çıkartarak hayranları ile buluştu. Bizim de evimizde sıklıkla dinlenen Oğuz Aksaç"Sevdadır" adını verdiği yeni albüm tanımıtımı sizler için paylaşıyorum. Oğuz Aksaç Sevdadır Albümü Şarkıları...

Sayfayı Paylaş