gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Oğuz Atay romanları kitapları neler?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tam bir kitap kurdu olarak meşhuur Oğuz Atay romanları hakkında bilgi rica ediyor ve Oğuz Atay kitapları hangileri listelemenizi istiyorum ama mümkün mü ? Okumadığım kitabı var mı yok mu emin olmak istiyorum..:( Sağolun şimdiden

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Oğuz Atayın Romanları

Oğuz Atay Kitapları

Eylembilim

Korkuyu Beklerken

Tehlikeli Oyunlar

Bir Bilim Adamının Romanı: Mustafa İnan

Tutunamayanlar

Oğuz Atay romanları kitapları neler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olric - Oğuz ATAY

Olric - Oğuz ATAY

olric, nedir, kimdir, oğuz atay, sözleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Hiç duydunuz mu bilmiyorum melekler :) Son zamanlarda facebookta bir ''Olric'' yir gidiyor.Herkes birbirine Olric diyor,içinde olric'in geçtiği cümleler kuruluyor.Kimdir bu Olric ya da nedir ? :) Anlatalım; Olric, Oğuz Atay’ın Tutunamayanlar adlı tadına doyulmaz romanının kahramanı Turgut'un yarattığı ve...
  2. oğuz atay kitap sözleri var mı acaba

oğuz atay kitap sözleri var mı acaba

selam bana oğuz atay kitap sözleri lazım varsa sitenizde oğuz atay kitap sözlerinden istiyorum teşk.
  3. Oğuz Atayın mezarı nerde

Oğuz Atayın mezarı nerde

Oğuz Atayın mezarı nerde merak ediyorum, lütfen ünlü edebiyatçı Oğuz Atay mezaer yeri hakkında bilgi verir misiniz .....?
  4. Oğuz Atay Sözleri

Oğuz Atay Sözleri

bu konu Oğuz Atay'ın en güzel sözlerine yer vermektedir. Sözleri birçok kişi tarafından oldukça beğenilen ve özellikle facebook sayfaların da çok paylaşım ve beğeni alan Oğuz Atay sözlerini sizler için paylaşıyoruz. Fotoğraf Çekilerken, Nedense Kendimizi Gülümsemek Zorunda Hissediyoruz. “Yani Aslında Ona Bile Mutluluk Oyunu Oynuyoruz. Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler; ağzına dolar...
  5. Oğuz Atay Kimdir? Hayatı ve Eserleri

Oğuz Atay Kimdir? Hayatı ve Eserleri

bu konu Oğuz Atay 'ın biyografi bilgilerine yer vermektedir. Ünlü yazarlarımızdan olan Oğuz Atay hakkın da genel biyografi bilgilerine sahip olmak isteyenler için kendisinin hayatı ve eserlerini paylaşıyoruz. Sözleri özellikle çok beğenilen ve paylaşım rekorları kıran Oğuz Atay kimdir diye merak edenler için biyografi bilgileri sizlerle... Oğuz Atay, 1934 doğumlu yazar. Atay, Türk...

Sayfayı Paylaş