gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Oğuz Atay'dan Özlü ve Güzel Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

oğuz atay sözleri oğuz atay kısa özlü sözleri

Sevgili melekler, Türk edebiyetında önemli iismlerden biri olanOğuz Atay özlü sözleri bugün kü yazımızın konusu. Oğuz Atay fanatiği sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Oğuz Atay'dan özlü sözler ile karşınızdayız...

Fotoğraf Çekilerken, Nedense Kendimizi Gülümsemek Zorunda Hissediyoruz. “Yani Aslında Ona Bile Mutluluk Oyunu Oynuyoruz.

Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler; ağzına dolar insanın. Sussan acıtır, konuşsan kanatır.

Kafam Cam Kırıklarıyla Dolu Doktor. Bu Nedenle Beynimin Her Hareketinde Düşüncelerim Acıyor.

Yalnızlığına Iyi Bak, Sahip Çık. Kaç Kişinin Emeği Var Onda Kimbilir. İki Kadına Adamak Istiyorum Hayatımı..

Biri Erkeğim Desin Bana, Diğeri Sadece Baba.

Neden Sadece Bir Hayal Ürünüsün Olric? Siz Gerçeksiniz De Ne Oluyor Efendimiz.

Şimdi Al Yalnızlığımı Ört Üzerine Olric… Belki O Vakit Bırakıp Her Şeyi… Gelirim Bir Yerlerden Başlamak İçin Yeniden…

Kimseye Göstermem Üzüntümü. Gündüz Gülerim, Geceleri Yalnız Ağlarım.

Hayatta Silgim Hep Kalemimden Önce Bitti. Çünkü Kendi Doğrularımı Yazacağım Yere, Tuttum Başkalarının Yanlışlarını Sildim .

Ne Zoruma Gidiyor Biliyormusun Olric ? O’na Yazdıklarımı O’ndan Başka Herkes Okuyor..

Artık Gelecek Planlarımı Hayattan Gizli Yapıyorum. Sanki Hayat, Işini Gücünü Bırakıp Planlarımı Bozmak Için Herşeyi Yapıyor.

Biliyor Musun Olric? Artık Yalnızlığı Bile Çok Seviyorum, Sırf Onun Eseri Diye…

Beklenen Hep Geç Geliyor; Geldiği Zaman Da Insan Başka Yerlerde Oluyor Biliyor Musun Olric, Benim Bir Çok Dostum Var. Görüyorum Efendimiz, Hepsinin Sırtınızda Izleri Var…

Söyle Evladım’ Diye Teselli Ederdi Annem Beni. Söyle De Içine Hicran Olmasın. Hicran Oldu Anne.

Kötü Bir Resim Asarım Korkusuyla Hiç Resim Asmadım; Kötü Yaşarım Korkusuyla Hiç Yaşamadım.

Provası Yok Hayatın. Ne Yeniden Yaşamak Mümkün, Ne De Yaşadıklarını Silebilmek. Önemli Olan, Ilk Defa Değil Son Defa Sevebilmek.

Hep Geçer Diyorlar Ya Olric.. Sence Geçer Mi ? Geçer Elbet Efendim; Bazısı Teğet Geçer, Bazısı Deler Geçer, Bazısı Deşer Geçer, Bazısı Parçalar Geçer. Ama Mutlaka Geçer …

Kimsenin Yaşantısını Beğenmedim. Kendime Uygun Bir Yaşantı Da Bulamadım.

Çok Yükseğe Çıkamam; Bende Yükseklik Korkusu Var. Kimseyi Yarı Yolda Bırakamam; Bende ‘Alçaklık’ Korkusu Var.

Tabiat, Sırlarını Bakmasını Bilene Açıklarmış. Yemek Koyulurken, “Bu Kadar Yeter” Dedikten Sonra Mutlaka Bir Kaşık Daha Yemek Koyan Kişiye ‘Anne’ Denir. Ve O Herşeye Değerdir.

Öyleyse, Ben De Hayatımın Sonuna Kadar Aynı Yerde Kımıldamadan Oturacağım. Herkes Istediği Kadar Koşsun. Beni Anlayacak Insan, Oturduğum Yerde De Beni Bulur…

Oğuz Atay'dan Özlü ve Güzel Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kısa ve güzel özlü sözler

kısa ve güzel özlü sözler

özlü sözler ♥ Şanssızlığa katlanabiliriz , çünkü dışarıdan gelir ve tümüyle rastlantısaldır. Oysa yaşamda bizi asıl yaralayan , yaptığımız hatalara hayıflanmaktır. Oscar Wilde ♥ Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr ♥ İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur. Mevlana ♥ Cehaletle deha arasındaki gerçek fark nedir...
  2. birbirinden güzel özlü sözler!

birbirinden güzel özlü sözler!

birbirinden güzel sözler kalp kırmakla ilgili atasözleri içinde onur geçen sözler kalp kırmakla ilgili özlü "Caresiz kaldiginizda bilin ki tek care yine kendinizsiniz...!" "Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz...!" "Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok onur vericidir...!" "Akilli olanlar...
  3. özlü ve anlamlı güzel sözler

özlü ve anlamlı güzel sözler

anlamlı güzel sözler lord byron sözleri GECE ■ Gecenin kara pelerini herkesi aynı şekilde örter. DU BARTAS ■ Sabah yaklaştıkça, gece kararır. LONGFELLOW ■ Gece, kadınlarla yıldızları güzel gösterir. LORD BYRON ■ Gecenin binlerce gözü vardır. W.BOURDİLLON GEÇMİŞ ■ Geleceğin en iyi peygamberi geçmiştir. JOHN SHERMAN ■ Geçmişi hatırlamayanlar, onu bir kere daha yaşamak zorunda kalırlar. GEORGE...
  4. Yardımlaşmayla İlgili Özlü Güzel Sözler

Yardımlaşmayla İlgili Özlü Güzel Sözler

Yardımlaşmayla İlgili Güzel Sözler Yardımlaşma İle İlgili Sözler Gün içinde, bir misafirimiz bizden, yardımlaşmak ile ilgili güzel sözler yazmamızı rica etmiş. Biz de elbette ki bu ricayı yerine getiriyor ve insanlık adına yapılacak en iyi iyilik ve sevaba girmek için bizlere yardımlaşmanın önemini hatırlatacak, yardımlaşmayla ilgili özlü sözler paylaşıyoruz Melek'ler:) *Sevmek fiilinden...
  5. En güzel uzun manalı ve özlü sözler

En güzel uzun manalı ve özlü sözler

uzun güzel sözler manalı sözler uzun özlü uzun sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımıza özlü ve güzel sözler arayan herkese, birbirinden güzel anlamlı sözler sunuyor ve "bu sözler uzun olsun istiyorum" diyenler için de bu sözler uzun ve de çok güzel diyoruz :) Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen...

Sayfayı Paylaş