gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Oğuz Yılmaz - Aşkın Bitirdi Beni 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

oğuz yılmaz oğuz yılmaz aşkın bitirdi beni Ankaralı sanatçılardan biri olan Oğuz Yılmaz "Aşkın bitirdi beni" ismini verdiği son albümünün bilgilerini sizler için veriyorum 1. Askin Bitirdi Beni
    2. Bana Sarhos Diyorlarmis
    3. Mendil Verem Mi
    4. Polatli KizlariPinar Senin
    5. Dut AldimBahceye Ektim Cilek
    6. Kizlar Dura Dura 07. Limon Cicegim
    8. Yine Mi GeldinAmanin Ninnah
    9. Bulbule Su Verdim
    10. Baston Havasi
    11. Derin Mevzu

Oğuz Yılmaz - Aşkın Bitirdi Beni 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceyhun Yılmaz Show Buyrun Benim

Ceyhun Yılmaz Show Buyrun Benim

ceyhun yılmaz show buyrun benim ceyhun yılmaz show Genelde, radyo proğramlarından, tv lerden yani umumi halka açık alanlardan :) kişiler ile ilgili düşünceler tam anlamıyla söylenmez... Sana, Rakının yanında içilensin dersem anlarsın. Arifsin Çünki.... İyiki varsın Ceyhun :) Şimdi buraya yazıyorum belki gelir cevabını verirsin Ceyhun Yılmaz xxxx Shooooow :) ....... Bende senin :D:D:D...
  2. vatanını seven mutlaka okusun ( bence çok güzel)

vatanını seven mutlaka okusun ( bence çok güzel)

NEDEN BABA Yıl 2060 kızım 18, ben 47 yaşındayım... 'Baba bizim bayrağımızda sizin zamanınızda Ay-yıldız varmış neden şimdi haç işareti ve anlamını bilmediğim renkler var? 2 arkadaş okulda tavan arasında eski bir atlas bulmuştuk, o atlasta gördük daha önce Edirne'den Kars'a kadar Türkiye toprağı imiş, şimdi neden O haritanın 1/5'ine Türkiye diyoruz? Eskiden her mahallede 1–2 cami...
  3. buda benden yeni bitirdim

buda benden yeni bitirdim

arkadaşlar bu benim uydurduğum bir model dilerim beğenirsiniz http://i652.photobucket.com/albums/uu248/nejlaeskisehir/160420093281.jpg
  4. Sinan Yılmaz - Akıllara Zararsın-2010

Sinan Yılmaz - Akıllara Zararsın-2010

sinan yılmaz akıllara zarar sinan yılmaz 2010 akıllara zararsın yilmaz Karadeniz Müziği sevenlerin büyük bir zevkle dinliyeceği bir albüm Sinan Yılmaz'dan :tik: Albümdeki Parçalar 01 - Akıllara Zararsın 02 - Vazgeçemem 03 - Yemin Ederim 04 - Hoptek 05 - Kör Olda Nankör Olma 06 - Çayır Biçerim Çayır 07 - Ölümüm Olur 08 - Giresun Bel Kırması 09 - Unutursun 10 - Oynasana Oynasana 11 - Bir...
  5. Berksan "Beni Seviyor" 2010

Berksan "Beni Seviyor" 2010

Berksan dan yepyeni bir single albüm piyasaya çıkarak hayranlarıyla buluştu. Başarılı yorumcu Berksan 2010 yazında "Beni Seviyor" isimli şarkısıyla adından sözettirmeye hazırlanıyor. Sözleri Berksan'a, müziği Berksan ve Turaç Berkay Özer'e ait şarkıdan oluşan single albümü Atlas Production etiketiyle satışta...

Sayfayı Paylaş