gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Oğuzhan Koç - Giden Günlerim Oldu - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

giden günlerim oldu akor beni alsalar akor beni alsalar ipe koysalar giden günlerim oldu tab notaları Am Giden günlerim oldu
    G F Am
    Seni anmadım yola bakmadım hala
    G F Dm
    Dile gelmeden düşlerim yalnızlığa
    F Dm E Dm-E
    Susmamda yeter ki son vermem için hayatıma

Am
    Tüm güllerim soldu
    G F Am
    Sana atmadım taraf olmadım asla
    G F Dm
    Dile gelmeden düşlerim yalnızlığa
    F Dm E Dm-E
    Gülmemde yeter ki geri gelmem için hayata

Am C
    Beni alsalar ipe koysalar
    G E
    Dayanamaz yine kadere salsalar
    F Dm E
    Gönlüm arıyor titriyorum bak
    Am C
    Sıra gelmeden gidemem ki ben
    G E
    Tutmaz ellerim seni görmeden
    F Dm E7
    Zaman geçiyor bekliyorum bak

Oğuzhan Koç - Giden Günlerim Oldu - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oğuzhan koç

oğuzhan koç

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 680x510 px Ve Boyutu 42KB.
  2. Teoman - Güzel Bir Gün - TAB (versiyon 1)

Teoman - Güzel Bir Gün - TAB (versiyon 1)

E||---------------------------|--------------------------| B||---------------------------|--------------------------| G||*--------------------------|--------------------------| D||*--5--5--5--5--5--5--5--5--|--5--5--5--5--5--5--5--5--| A||---3--3--3--3--3--3--3--3--|--3--3--3--3--3--3--3--3--| E||---------------------------|--------------------------|...
  3. 2010'un ilk hiti Oğuzhan Koç domuz gribi ol inşallah

2010'un ilk hiti Oğuzhan Koç domuz gribi ol inşallah

domuz gribi ol inşallah notaları domuz gribi ol inşallah akor tab şarkısının notaları şarkısı "Çok Güzel Hareketler Bunlar" oldu. Ekipten Oğuzhan Koç'un yazdığı "Domuz Gribi Ol İnşallah" şarkısı ise 2010'un ilk hiti oldu. BİNLERCE KİŞİ PAYLAŞTI İlginç sözleriyle bitmiş bir aşkı güncel olaylarla yad eden şarkının esprili sözlerinin yanı sıra melodisi de beğeni topladı....
  4. Oğuzhan Koç - Sebepsiz Aşk

Oğuzhan Koç - Sebepsiz Aşk

Geçiyor Günler Çabuk Geçiyor Yine Aklım Sende Çırpınsam da Çok Geç Artık Ayrılık Varmış Serde Kurumuş Gözlerimden Akıyor Yine Gözyaşlarım Sen Gibi Mavi Değil Ama Bende Bazen Ağlarım Birgün Açsam da Görsen Kalbim Senin Sevgilim Belki Birgün Sende Sevsen Dünyalar Benim Göreceksin Birgün Olsun Bulabilsem Gerçek Aşkı,Sevgiyi Buldum da Ne Oldu Sanki AYRILIK VAKTİ Aşk Ağına...

Sayfayı Paylaş