gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Oğuzhan Koç_Domuz giribi ol inşallah şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Beni sen nasıl terkettin Bırakıp gittin Çok ayıp ettin eyvallah
    Şimdi halsizliğin tutsun
    Motorun bozulsun
    Domuz gribi ol inşallah.

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok komik ya inşşşş

:D

3. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    acaip bi şarkı herkes dinldei eminim :D

4. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

aman ya ne tuhaf nerden aklılarına geliyor

Oğuzhan Koç_Domuz giribi ol inşallah şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010'un ilk hiti Oğuzhan Koç domuz gribi ol inşallah

2010'un ilk hiti Oğuzhan Koç domuz gribi ol inşallah

domuz gribi ol inşallah notaları domuz gribi ol inşallah akor tab şarkısının notaları şarkısı "Çok Güzel Hareketler Bunlar" oldu. Ekipten Oğuzhan Koç'un yazdığı "Domuz Gribi Ol İnşallah" şarkısı ise 2010'un ilk hiti oldu. BİNLERCE KİŞİ PAYLAŞTI İlginç sözleriyle bitmiş bir aşkı güncel olaylarla yad eden şarkının esprili sözlerinin yanı sıra melodisi de beğeni topladı....
  2. Cem Adrian Olsun şarkı sözü

Cem Adrian Olsun şarkı sözü

cem adrian cem adrian olsun şarkı sözleri olsun şarkı sözü halil sezai nereye gidiyorsun sözü sözleri cem adrian olsun şarkı sözü, sözleri burada arkadaşlar Yakışıklılığıyla genç kızların sevgilisi olan Cem Adrian'ın beğenmilen şarkısı "Olsun"un sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Çaresiz içimdeki çocuk Bir günah gibi hep suçlu Senin hala ellerin soğuk Ve...
  3. Eylem Helal Olsun Şarkı Sözü

Eylem Helal Olsun Şarkı Sözü

Eylem, 2011 albüm, 2011 şarkıları, şarkıları, şarkı sözleri, sözleri, burada arkadaşlar. Eylem'in Helal Olsun isimli şarkısının sözleri burada arkadaşlar. Bir yara gibi açık senin bendeki yerin Sarmadım bile, bile sızlıyor geceleyin Sanki tüm yükünü geçmişin geleceğin Topladım yine sabah edeceğim Bu saatlerden sonra açılır bu defterler Geceler iflah olmaz feda olsun Beni kendimden aldın...
  4. Acilen Kenan Doğulu Hayırdır İnşallah Şarkı Sözü lazım

Acilen Kenan Doğulu Hayırdır İnşallah Şarkı Sözü lazım

Merhaba dün izlediniz mi bilmiyorum beyaz shovu ben izledim ve izleyenler bilir orda bir şarkıları ne enfes söyledi Kenan dehşet güzeldi. Kenan Doğulu Hayırdır İnşallah Şarkısını çok merak ediyorum aranızda Kenan Doğulu Hayırdır İnşallah Şarkı Sözlerini bilen varsa yazsın lütfen!
  5. Demet Akalın- Ders Olsun Şarkı Sözleri

Demet Akalın- Ders Olsun Şarkı Sözleri

Demet Akalın Ders Olsun Şarkı Sözleri Tabi Şimdi Çok Zor Benle Anladın Sen imkansız Ne Sallanıyor Bastığın Her Yer Hani Güzeldi Ayrı Günler Sana Yanlış Bahsetmişler Dar geliyor Gittiğin Her Yer Şimdi Gelene Geçene Sor Sen Üzüle Üzüle Aşkım Nerede Nerede Git Sen Acele Acele Bensiz Ecele Ecele Halin Gelene Geçene Ders Olsun Aşkım Nerede Nerede Git Sen Acele Acele Bensiz Ecele...

Sayfayı Paylaş