gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Oguzhan Yildiz - Mert

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

doktorlar dizisi mert [​IMG]

KARAKTER
    Mert, yirmiki yasında, Şan bölümünde okuyor. Ailesi orta hallidir.

Müzik konusunda, oldukça yetenekli olan Mert, evine ufak bir stüdyo kurmus ve kayıtlar yapmaktadır. Bir yandan da, geçinebilmek için, barlarda çaldıgı bir grubu vardır ama sesi berbattır.

Kelimeleri deforme ederek konusur, yanlıs telaffuz eder (ama bilerek): Örnek, ?Ferforje? ?Perforje? Birsey beyenmedigi zaman beylik lafı, seri sekilde, ?Aaat, at, at, at, at, at!? (Tabii ki özellikle müzikle ilgili seylerde).

Müzik konusundaki yetenegi, onu zaman zaman megelomanyaklık boyutuna tasısa da, kızlar söz konusu oldu mu, çok beceriksizdir.

Barıs, Eren?le çıkmaya baslayınca, Gülçin?e açılabilmek için, Barıs?la yakınlasır ve kızlarla iliskiler konusunda ondan tiyolar alır ama Barıs, ona yanlıs tiyolar vererek, komik duruma düsmesine yol açar.

Okuldan atılmamış, uzaklaştırma veya uyarı almıştır...

Ablası sık sık kızı Zeynep?in onlarda kalmasına izin verir. Tolgayla aynı evi paylaşmaktadır..

Oguzhan Yildiz - Mert konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sanal DÜnyanin Alternatİf Yildizi

Sanal DÜnyanin Alternatİf Yildizi

SANAL DÜNYANIN ALTERNATİF YILDIZI Türk popüler müziğine alternatif olarak yapılan müzikler, her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşırken, son yıllarda internet mecrası kendi yıldızlarını yaratmaya başladı. Gurup Seksendört, İrem...vb...
  2. Sor  Yildiz Tİlbe

Sor Yildiz Tİlbe

SOR YILDIZ TİLBE Hiç bir sarki layik degil Hiç bir söz anlatir degil Dünya yansa mümkün degil Bu askin son sözü yokki Biter deme sonu yokki Senden kalan senin olan benim degil yalan yalan yalan Dün geç kaldik bugün erken Gençlik elden gitti oldu ziyan Sor gecelerden zor Sor gündüzlerden zor Sor kime istersen ögrenemezsin Sor yasadigimdan Sor rüyalarimdan Sor bilenlerden sor anlatamazlar Sana...
  3. kuyruklu yildiz

kuyruklu yildiz

Kuyruklu yıldız Rüyada kuyruklu yıldız , büyük bir servet kazanacağınızın ve şansınızın açıldığını işaret eder. Yıldız ne kadar parlaksa servette o kadar büyük olur. Rüyada kuyruklu yıldız , büyük bir servet kazanacağınızın ve şansınızın açıldığını işaret eder. Yıldız ne kadar parlaksa servette o kadar büyük olur. Murattır ve kişinin tüm hayalleri gerçekleşecek ve imrenilecek duruma...
  4. Yildiz Modeli

Yildiz Modeli

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Gokyuzunde bir yildiz olsaydiniz hangi yildiz olurdunuz?

Gokyuzunde bir yildiz olsaydiniz hangi yildiz olurdunuz?

Eger gokyuzunde bir yildiz olsaydim Venus olurdum.Cunku,kendi ekseni etrafinda gunes sisteminde diger tum gezegenlerin aksi istikamette doner,bazen bende boyle aksi oluyorum.Herkez mersine giderken,ben tersine gidebiliyorum.:hasta: Bu arada Yunan mitolojisindeki Afrodit adini bu gezegenden almis. Siz hangi yildiz olurdunuz?

Sayfayı Paylaş