gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Ohhhhh kurtuluyorum hapis gibi hayattan xD

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Nihayet beklenen an geldi :):):) Uzun zamandır beklediğim bişeydi bi iş bulup çalışmak. Dün evde bişeylere sinir olup bağırıp çağırdım :D:D Yarın sabah erkenden iş aramaya gidicem değerimi belki çalışırken anlarsınız falan filan saydım :D Aldırış etmediler gitmem diye ama ben sabah kalkıp iş aramaya koyuldum veeeeee mutlu sonnn :):):) Bi konfeksiyon mağazasında iş buldum. Bayram önü çok yorulcam biliyorum ama olsun yapcak bişey yok değer :):) :dance:

En çokta dışarı çıkmak için sürekli neden düşünüp durmucam. Allahıma bin şükürler olsun :):) :deli:

:lele::d050::bob::puff:

:cah::cah::cah::cici:

CeMoŞ ve sevde 7 bunu beğendi.
  2. cücük

cücük Forum Okuru

Hadi hayirlisi, insallah isinde hosuna gider

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    refra hayırlısı olsun canım çalışmak güzel şey boş ver zahmetsiz rahmet olmazmış.

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hayırlı olsun reframmm allah bol kazanç ve kolaylık versinn inş artık herşey gönlünce olur du bende kutalaym:A:A :muz:

:havai:

5. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Hayirli olsun.

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Teşekkür ediyorum hepinize :) Yoruldum valla ilk günün verdiği acemilikle :)

8. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    çalışmak gibisi varmı..kendi ayaklarının üstünde durmak gibisi yok vala..hayırlı olsun canım..

Ohhhhh kurtuluyorum hapis gibi hayattan xD konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...Hayat Kıskanç Kadın Gibidir...

...Hayat Kıskanç Kadın Gibidir...

Her şeyi yarım yaşıyormuşuz gibi geliyor bazen. Mutlulukların tadı hep damağımızda kalıyor. Başımıza gelen tüm felaketleri, iki gecelik gözyaşıyla dindiriyoruz. Çabuk unutuyoruz olup biteni ve bazen, hüznü yaşamayı bile beceremiyoruz. Oysa hayat, ardımızı toplayan, bıraktığımız yarımlarımızı eteğinin altına saklayan kıskanç bir kadın gibi bekliyor bizi. Biriken pişmanlıklarımıza son bir...
  2. Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi

birer birer kayıp giderde her bir sevilen, yenisi gelmez, eline geçmez hele ki değeri hiç bilinmeyen, yürekte varsa sevgiden de ötesi, sen ağlasan da boş, ışıkta yaksan nafile, odan karanlık hep loş, hayatın emri hep koş, bayağı bir bekledim boş, yaşantım sanki bir savaş ve hoşta bazen, ama ateş kesildiğinde ve de sular durulduğunda, yoksa hep gülerdi insan, hep kalırdı masum, saygıda bir...
  3. yağmur damlası gibi hayat....

yağmur damlası gibi hayat....

Bazen yağmur yağar içimiz kasvetle dolar ya... bu kasveti önemsemiyorum çoğu zaman...şöyle ki: Yağmuru seviyorum; sağnak olmayanı... Ilık havada yağanı; çiçekleri hırpalamayanı... İnsanları ıslatıp üşütmeyeni... Değdiği yere bereket getireni... Yağdığı yeri temizleyen, yağmuru seviyorum...evet hayatta işte böyle kırılgan gönlümüzü hırpalamayan bir yaşamımız olsa,içimizde ki o küçücük çocuğun...
  4. Hayat kremalı bisküvi gibidir

Hayat kremalı bisküvi gibidir

Hayat, kremalı bir bisküvi gibidir.Çok güzel bir benzetme.Hak vereceğiniz sözler taşıyor.Tüm kremalı bisküviye benzeyen hayatlara :) Yoğunuz, hem de çok yoğun. Ve üstelik yorgunuz. Göz kapaklarımız kapanıncaya dek meşgulüz. Hep bir şeylerin peşinde tüketmekteyiz zamanı. Kadınlar ev temizliği ve ortalığı toplamak dedikleri şeyleri yaparken, erkekler yolda, trafikte eritmekte zamanı. Kimi...

Sayfayı Paylaş