gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Oje canavarları koşun

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Birbirinden şirin tırnaklar sizlerle...Becerikli olanlarınız hemen kopya çekip yapsınlar :D:D Kolay gelsinn... [​IMG]

nese355 bunu beğendi.
  2. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
  3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir bana mı seslendi koştum geldim hahaha Değişik ve güzellermiş doğrusu hangisi benim payıma düştü :)

Saolasın tatlişkom :)

5. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
Oje canavarları koşun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oje

Oje

Rüyada oje gören kimsenin, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu tutkunun, çevresince hoş karşılanmadığı anlamındadır. Rüyada oje görmek, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu düşkünlüğün etrafındakilerce kötü karşılandığını işaret eder. Rüyada oje görmek, süs ve fantazi ile yorumlanir. Rüyanizda parmaklariniza oje sürdügünüzü görmek, gösterise çok merakli bir kimse oldugunuza, asiri...
  2. Canavar

Canavar

Bakınız; Kurt.İyi haber ve gelişmelere işarettir. yeni olay ve haberlere, duygularınızla yaklaştığınıza yorumlanır. Olaylar karşısında duygusal davranmamalı içgüdülerinizle hareket etmemelisiniz daha mantıklı olmalısınız demektir. Duygularınız ve içgüdülerinizin sizi kontrol etmesine izin vermeyip, daha mantıklı davranmaya çalışmanız gerektiğine dikkat çeker.Rüyada canavar, iyi niyetli ve...
  3. Bir canavar...

Bir canavar...

Biliyor musun . .senden ne kadar bıktığımı biliyor musun .. senden ne kadar usandığımı .. biliyor musun .. çok yorgun olduğumu ... biliyor musun seni kaldıracak gücümün olmadığını .. diyorsun ben ağlarken gidiyorsun .. kaldım .. sen mutlu ol die .. ama ben hep mutsuz oldum .. hep pişman oldum kaldım die .. hep kendime kızdım.. neden mi.. senin daha iyi bilmen lazım .. ewet yaptıkların .. o...
  4. Canavar uzmanı

Canavar uzmanı

İşte Türkiyede haber bülteninden bir kare süper olmuş değilmi ?Yeni bir uzmanlık alanı :piha::piha:
  5. oje

oje

rüyada oje görmek.Rüyada oje gören kimsenin, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu tutkunun, çevresince hoş karşılanmadığı anlamındadır. Rüyada oje görmek, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu düşkünlüğün etrafındakilerce kötü karşılandığını işaret eder. Rüyada oje görmek, süs ve fantazi ile yorumlanir. Rüyanizda parmaklariniza oje sürdügünüzü görmek, gösterise çok merakli bir kimse...

Sayfayı Paylaş