gebe
  1. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

oje lekesi

Konu, 'Çöplük' kısmında mor menekşe tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar oje sürerken fırçası en sevdiğim kaprimin üstüne düştü hemen sildim ama lekesi çıkmadı nasıl çıkartabilirim? ayrıca unutmadan söyliyim oje koyu renkli değildi.

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Tatlım oje lekesiyle alakalı bi konu vardı bi bak istersen canım ama nerde old hatırlayamıyorum.

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    valla canım ben normal asitonla siliyodum işe yarıyodu sen neyle denedin bilmiyorum ama asitonlada bir dene

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Aseton ile sil.

oje lekesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oje Lekesi Nasıl Çıkar?

Oje Lekesi Nasıl Çıkar?

oje lekesi, giysiden, halıdan, koltuktan, kurumuş leke, nasıl çıkar, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Oje lekesi çıkarılması en zor lekelerden biri gibidir.Am asize vereceğimiz tariflerle bu lekeden kolayca kurtulabileceksiniz.. Giysideki Oje Lekesi Nasıl Çıkar ? Aseton içeren oje çıkarıcısı kullanarak; beyaz ve desensiz kağıt havluyu, bezi veya pamuğu ıslatın (Bu...
  2. kurumuş oje lekesi

kurumuş oje lekesi

off kızlar çok moralim bozuk yeni aldığımız tay tüyü koltuk takımına oje bulaşmış ve bende fark etmemişim. Kumaştan kurumuş oje lekesi nasıl çıkar lütfen çok acil bilgi verirmisinz malum bayram geliyor temizlemem lazım
  3. Giysilerdeki Oje Lekesi Nasıl Temizlenir?

Giysilerdeki Oje Lekesi Nasıl Temizlenir?

oje lekesinin çıkarmanın yolları, oje lekesi nasıl çıkar, oje lekesi, kıyafetteki oje lekesi Bayanların tırnakları için kullandığı farklı renklerden oluşan ojeler bazen istenmeyen olaylara neden olarak kıyafetlere bulaşabilirler. Eee tabi buda can sıkacak bir durum oluşturur. Giysilerde ki oje lekesini çıkarmanın aslında oldukça basit ve pratik bir takım yolları var. Sizde eğer bu tür...
  4. Koltuktaki ve Halıdaki Oje Lekesi Nasıl Temizlenir?

Koltuktaki ve Halıdaki Oje Lekesi Nasıl Temizlenir?

koltuktaki oje lekesi nasıl çıkar, halıdaki oje lekesi nasıl çıkar, oje lekesi nasıl çıkar, oje lekesi nasıl temizlenir Bazen istenmiyen bir şekilde halı ve koltuklarınıza oje bulaşabilir. Bazı kumaş ve halılar temizlik esnasında kumaşına istemeden zarar oluşturabilirsiniz. Zor çıkan bir leke gibi görünen oje lekesini halı ve koltuklardan nasıl temizlemeniz konusun da bilgi edinmek...
  5. Oje lekesi nasıl çıkar?

Oje lekesi nasıl çıkar?

Oje çıkarıcının tırnaklarınızdaki ojeyi çıkardığı düşünüldüğünde, kumaştaki veya giysideki oje lekesi için de işe yarayacağı kuvvetle muhtemel bir durumdur.Ojenin tırnakları güzel göstermesinin yanı sıra doğru kullanıldığında güçlendirici ve koruyucu etkisi de vardır. Rengarenk ojeleri kullanmak her ne kadar keyifli olsa da, ojenin uygulanışı sırasında üzeremizdeki kıyafete, yerdeki halıya ya...

Sayfayı Paylaş