gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

oje renkleri trendleri 2012

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

oje renkleri 2012 oje modası 2012 oje renk modası trendleri burada arkadaşlarım. Bakımlı eller için oldukça önemli bir rol taşır oje... Biz de her kadını yakından ilgilendiren yeni makyaj trendleri 2012 modasına yeniden değiniyor ve bu kez oje renkleri 2012 modasını aralıyoruz Melek'lerim. Yeni sezon oje renkleri nasıl olacak diyenler, işte size 2012 oje renk modası Melek'ler; [​IMG]

EnCey ve ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    offffff süper renkler yaa bu sene mavi birde yeşilin tonları ojede çok moda bende kullanıyorum mavi ve mavinin tonlarını hatta patronum o rengi çok aradın mı diye birde dalga geçiyor :D:D bende bu sezon bu renk çok moda diyip sırıtıyorum :D:D

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evwet yeşil ve mavi tonları 2012 oje trendleri arasında başı çekiyor ama bende geçen sezondan var mavi oje renkleri:D:D Ben modayı bir sene önceden takip ediyorum hahaha Ya da moda yı ben belirliyiorum mu desem :hıh: Havam batsın havam batsınn :kedi:

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    bayıldım renklere eeeeee yeni renkler lazımmış bana attım hafızaya:D:D

5. sosyal kelebek

sosyal kelebek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ama ama ben o kırmızıya asla hayır diyemem ki ya =)

6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    kırmızı beyaz cok seviyorum ben yaa

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende hemen hemen hepsi var ki! :D

oje renkleri trendleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012  Chanel oje renkleri

2012 Chanel oje renkleri

2012 chanel oje renkleri modası trendleri burada arkadaşlar. 2012 makyaj trendleri konularımıza bir yenisini daha ekliyoruz ve Chanel 2012 makyaj koleksiyonu konumuzdan sonra, makyaj ürünleriyle kalitesinden ötürü isim yapmış olan öncü marka Chanel'in önümüzde ki sezon ojelerini yani 2012 Chanel oje renklerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. 2012 ruj renkleri modasından sonra,...
  2. 2012 Oje Renkleri

2012 Oje Renkleri

2012 oje renkleri nelerdir oje renkleri moda oje renkleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Kışın solgun renkleriyle inatlaşıp tırnaklarınızı canlı renklerle boyamak istiyorsanız; 2012 kış oje modası tam size göre melekler. Canlı ve bir okadar da hoş bu ojeler ile kışın soğuk havasında kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak bu Ojeler :)bu rengarenk ojelerinizi 2012 Kış modasında...
  3. 2012 ilkbahar yaz oje renk trendleri

2012 ilkbahar yaz oje renk trendleri

Yaz Oje Renkleri İlkbahar Yaz Oje Renkleri 2012 Benim gibi oje tutkunu olan Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, 2012 ilkbahar ve yaz sezonunun oje renk modasını araştırdım, elbette ki sizlerlede paylaşmak istedim arkadaşalrım :) İşte size yılın oje rengi modası :)
  4. 2012 İlkbahar Yaz oje trendleri ve renkleri

2012 İlkbahar Yaz oje trendleri ve renkleri

2012 ilkbahar oje trendleri yaz oje trendleri 2012 Kendini seven ve özellikle el bakımına önem gösteren, trendlere de uyan hanımlar, bu yaz ojeler ne renklerde karşımıza çıkacak ve bu ilkbaharda nasıl ojeler moda, merak ediyor musunuz? O halde bu sayfamızda hepbirlikte 2012 ilkbahar yaz oje trendleri modasını inceleyim :) Mint yeşili Bu sene en trendi renk, nane yeşili denen mint...
  5. Essie 2012-2013 Kış Oje Renkleri ve Trendleri

Essie 2012-2013 Kış Oje Renkleri ve Trendleri

essie oje renkleri essie 2013 Sevgili melekler, essie oje 2012-2013 renkleriyle kozmetik reyonlarında ki yerini aldı. Essie’nin 2012 2013 kış sezonu için hazırlamış olduğu “Back-To-School Koleksiyonu” bordo, kırmızı ve yeşil tonlarından oluşuyor ve bu ojelerin isimleri Stylenomics, Recessionista, Miss Fancy Pants, Skirting the Issue, Don’t Sweater It ve Head Mistress. 4lü paket halinde de...

Sayfayı Paylaş