gebe
  1. Oje yok Olmaz Hocamm!!

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında BabyPink tarafından paylaşıldı.

Okulda en korkulan Hocanın dersindeydik arkadaşın teki sakız çiğniyordu Hoca ayağı Kalkıp Önümde durdu ve arkamdaki sıraya Bakıp Çıkar ağzındaki Sakızı dedi. Arkadaş Sakızı yutmuştu. hocada Oğlum Çıkar dedim yut demedim Çok zararlı filan dedi bende Hocaya Laf sokucam Ya Atıldım Lafa Zararlı değil hocam 2 günde Miğdeden Yok oluyor. Hoca Bana peki Kızım Söyle bkalım Ojeler Kaç günde yok oluyor.
    Anam dedim Yandıım :) Baktım Bayada parlak pembe bir Oje.
    Hoca Sonra Sordu peki dedi Anneni arayıp aseton getirmesinimi söyleyelim yoksa kazıyalım mı?:hasta:
    Benden Çıt yok tabi. Çantayı açtı her zamanki Çakısını Çıkardı :D
    Yanıma Yaklaşıyo Tam o anda Zil çaldı Ve tüydüm :)

Birdahaki ders uzat bakim ellerini dedi Ojeleri iyiki silmiştim :D
    Aferin silmişsin dedi. Ben Orda KOmaya giricektim :D

2. sluntse

sluntse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    demek yanınızda aseton da getiriyorsunuz:)

3. yok ertesi günki derste sordu. evde silmiştim

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Yine iyi siyirmissin canim :):)

Aman bu türkiyedeki bazi ögretmenlerde bi acayip ya :S:S:S

:D:D:D:D

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Anammm son anda yırtmışsınn ayy öyle gıcık hocalar var yaaa:Dolsun herşeye rağmen bitane onlar

6. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    hiç unutmam bizde arkadaşlarla ojeleri toplayıp okula getirioduk soyunma odasında sürüoduk

7. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bazende abartiyorlar ya sanki ojeden ne olucak

Oje yok Olmaz Hocamm!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oje

Oje

Rüyada oje gören kimsenin, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu tutkunun, çevresince hoş karşılanmadığı anlamındadır. Rüyada oje görmek, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu düşkünlüğün etrafındakilerce kötü karşılandığını işaret eder. Rüyada oje görmek, süs ve fantazi ile yorumlanir. Rüyanizda parmaklariniza oje sürdügünüzü görmek, gösterise çok merakli bir kimse oldugunuza, asiri...
  2. Kapatma olmazsa siyasi yasak yok!

Kapatma olmazsa siyasi yasak yok!

AK Parti'ye açılan kapatma davasında karar oturumları yarın başlıyor. Karar için ilk beklenti tarihi 1 Ağustos. Hangi karar kaç oyla alınabiliyor? Anayasa Mahkemesi, AK Parti hakkında açılan kapatma davasını yarın görüşmeye başlayacak. Heyet, karar verene kadar müzakerelerini aralıksız sürdürecek. Ergenekon davası nedeniyle İstanbul'daki gündem, bu hafta "Ankara'ya...
  3. Evde Aseton Yoksa Oje Nasıl Çıkarılır?

Evde Aseton Yoksa Oje Nasıl Çıkarılır?

aseton kullanmadan oje nasıl çıkarılır,evde aseton yoksa oje nasıl çıkarılır,oje asetondan başka neyle çıkar,aseton olmadan oje çıkarma yöntemleri hakkıında bilgiler, Evde hazırlayacağınız oje çıkarıcı oldukça güçlü bir kimyasal olan asetona göre daha sağlıklı, güvenli ve hesaplı bir alternatif olabilir. Özellikle “ucuz” asetonlar güçlü kimyasallar içerdiğinden zamanla tırnaklarınızın...
  4. Dikkat:Akıl Sağlığınızı Bozabilir!!!Yok Artık Bu Kadarda Olmaz Dedirtenler )))

Dikkat:Akıl Sağlığınızı Bozabilir!!!Yok Artık Bu Kadarda Olmaz Dedirtenler )))

Hayatta her şey insan için.Ancak bazen öyle olaylar oluyor öyle şeyler yaşanıyor ki insanın akıl sağlığıyla oynayacak cinsten.İşte size Yok artık bu kadar da olmaz dedirtecek gülme krizine sokacak olaylar [MEDIA]

Sayfayı Paylaş