gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ojede Yeni Trend Siyah Boncuklu Tırnaklar

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

trend oje 2011 2011 trend ojeler ojede son oje, oje renkleri, 2011 oje renkleri, siyah oje, siyah boncuklu oje, oje modası, oje markaları,
    Ojede yeni trend siyah boncuklu tırnaklar kızlar...Işıltılı ve pırıltılı kıyafetlerinizi tamamlamak için tırnaklarınızı siyah boncuklarla tamamlayabilirsiniz...

Bu harika oje uygulamasını evinizde deneyin.

1. adım: İki kat siyah oje uygulayın.

2. adım: Tırnaklarınıza yapıştırıcı sürün.

3. adım: Tırnaklarınızı tuafiyeden alacağınız minik siyah boncukların bulunduğu kaba daldırın.

4. adım: Siyah pırıltı ekleyin.

5. adım: Tırnak sabitleyici ve kurutucu uygulayın. Isabel-Cristina's Let's Go Spray Nail Glue Activator'ünü uygulayabilirsiniz.

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bilmemki nası olur çok kaba durur :D:D Denemek lazım

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    kesin ben düşürürüm hepsını xD

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bende sevmedim, kaba ve sanki oje taşmış gibi duruyor :D:D sütun gibi sürülecek oje, kaymak gibi gösterecek parmakları hahaha Ama zevki olanlar için, güzel diyim bari bende kabalaşmıyim hahaha Ortim emeğine sağlık :)

5. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    sanki kücük bi cocuga sürdürmüs ojeyi:)

Ojede Yeni Trend Siyah Boncuklu Tırnaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi tırnağa hangi oje?

Hangi tırnağa hangi oje?

ayak ojesi kırmızı oje nasıl sürülür kırmızı oje nasıl sürülmeli hangi tırnak hangi şekil ojeli tırnaklar Oje sürmek ellerimizi daha çekici ve güzel göstermek için başvurduğumuz yollardan biridir peki ojeyi nasıl sürmeniz gerektiğini hangi tırnağa hangi oje renginin sürüleceğini biliyormusunuz meleklerim :tik: Ojenin surulüşünün tırnağın şekli ile çok iyi bağdaşması gerekir. Bu durum göz...
  2. ojede son trend :)

ojede son trend :)

çatlayan oje nasıl sürülür çatlayan oje nasıl sürülür video ojede son trend oje nasıl sürülür,ojede son trend,oje sürme,oje renkleri,ojede mode renk benim tercih ettiğim renkler bu sezonun moda rengi olan füme :D
  3. Manikürde Yeni Trend 3 Boyutlu Ojeler...Bayılacaksınız...

Manikürde Yeni Trend 3 Boyutlu Ojeler...Bayılacaksınız...

3 Boyutlu Ojeler Yeni Trend 3 Boyutlu Ojeler Kızlar ben buna bayıldım sizlerle de paylaşmak istedim...Bu 3 boyutlu ojeler bence şimdiye kadar en güzel şey...Hadi bayanlar denemesi sizden...Bu da titan ımın rengarenk desenli ojeleri..:) Manikürde Yeni Moda 3 Boyutlu Ojeler! Her şeyin 3 boyutlu olduğu günümüzde manikür concepti de değişti. İşte Ciate Caviar ojeler... Bu yeni manikür ve...
  4. Yeni Trend Boncuklu Oje Modelleri

Yeni Trend Boncuklu Oje Modelleri

boncuklu oje modelleri, boncuklu ojeler, boncuklu oje desenleri Gün olmasın ki yeni bir oje trendi moda olmasın. Desenli ojeler, süet ojelerden sonra şimdide boncuklu oje modelleri bayanlar arasında oldukça trend haline geldi. Günlük hayatınız da çok kullanışlı olacağını düşünmüyorum ama gece davetlerin de özellikle abiye kıyafetleriniz ile birlikte çok hoş ve şık bir kombin olacaktır. Sizler...
  5. Yeni Trend Örgü Desenli Ojeler

Yeni Trend Örgü Desenli Ojeler

Bayanlar için el ve tırnak bakımı oldukça büyük önem taşır. İlk bakış da dikkati çeken tırnaklar, farklı renk oje ve desenli oje renkleri ile oldukça ilgi görüyor. Eskiden genellikle giyilen kıyafet ve yapılan makyaja göre sürülen oje renkleri, günümüz de oldukça büyük bir gelişim göstererek farklı renk ve desenlerle bayanların tırnaklarını süslüyor. Özellikel süslü ve desenli ojeler dikkat...

Sayfayı Paylaş