gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ojeden Tirnaklariniz Sarardiysa

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ojenin tarihi ojenin tarihçesi Eğer tırnaklarınız ojeden veya başka bir sebepten dolayı sarardıysa,tırnaklarınızın üzerine beyazlatıcı bir diş macunu sürün.Sonra bir kaba ılık su kayun ve parmaklarınızı içine batırın kıs bir süre bekleyin sonucu göreceksiniz.

Bende bu formülü manikürcümden öğrenmiştim gerçekten çok işe yarıyor ben
    çok denedim çok memnun kaldım:p

2. SU__

SU__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ojeden Tirnaklariniz Sarardiysa
    aa ilk defa duyuyorum,en kısa zamanda deneyeceğim

3. merve_69

merve_69 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ce: Ojeden Tirnaklariniz Sarardiysa

teşekkürler..ellerinize saqlık

Ojeden Tirnaklariniz Sarardiysa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. El Ve Tirnak Güzelliği

El Ve Tirnak Güzelliği

tırnak güzelliği el güzelliği el için tırnak uzatmanın sırları kenarındaki etler Kırılmayan tırnaklar Tırnaklarınızın daha sert olmasını istiyorsanız ılık suyun içine zeytin yağı ve limon suyu ekleyerek ellerinizi bir süre içinde bekletin. Tırnaklarınız olduğundan daha sert olur. Yumuşak eller El kreminin cildinize daha iyi nüfus etmesini istiyorsanız; ellerinizi içi sıcak su dolu bir...
  2. Tirnaklarin Hastaligi...

Tirnaklarin Hastaligi...

Tırnaklar, parmak uçlarını zedelenmeden koruyan, tutmayı kolaylaştıran deri ekleridir. Bütün bu işleri yapabilmek için tırnaklar, deriden gelişirken sert boynuzsu bir durum alırlar. Bu sert boynuzsu kısma ”Tırnak Plağı” adı verilir. Bu plak yarı saydam olup, altındaki olayları görmemize kısmen izin verir. Görünen pembe renk, plağın altındaki tırnak yatağına aittir. Tırnakların şekli kişilere...
  3. Tirnak Bakimi

Tirnak Bakimi

Yeni doğmuş bir bebeğin, özellikle ilk defasında, tırnaklarını kesmek çok korkutucu olabilir. Bu yüzden anne ve babalar bebeklerinin tırnağını kesmeyi mümkün olduğu kadar geciktirmelidirler. Fakat tırnaklarının uzamasına gereğinden fazla izin verildiğinde bebekler kendilerini tırmalayabilirler. İyi bir tırnak makası edinin, ideal olarak tırnak makasları bebeklerin etlerine zarar vermeyecek...
  4. Oje

Oje

Rüyada oje gören kimsenin, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu tutkunun, çevresince hoş karşılanmadığı anlamındadır. Rüyada oje görmek, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu düşkünlüğün etrafındakilerce kötü karşılandığını işaret eder. Rüyada oje görmek, süs ve fantazi ile yorumlanir. Rüyanizda parmaklariniza oje sürdügünüzü görmek, gösterise çok merakli bir kimse oldugunuza, asiri...
  5. oje

oje

rüyada oje görmek.Rüyada oje gören kimsenin, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu tutkunun, çevresince hoş karşılanmadığı anlamındadır. Rüyada oje görmek, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu düşkünlüğün etrafındakilerce kötü karşılandığını işaret eder. Rüyada oje görmek, süs ve fantazi ile yorumlanir. Rüyanizda parmaklariniza oje sürdügünüzü görmek, gösterise çok merakli bir kimse...

Sayfayı Paylaş