gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ok kılıfı

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada ok kilifi, saliha bir hanima yahut sir ve mal sahibi emin bir kimseye delalet eder. Kindan bir ok çiktigini gören kimsenin erkek bir oglu olur. Ok kini bulan veya satin alan bir kimse, bir kadinla evlenir veya bir hanim alir. Bazilari da, ok kilifi, düsmana heybetli görünmektir, demislerdir. Ok kilifi, bir eyalet ve kaledir. Bundan dolayi kendisine bir ok kilifi verildigini gören kimse, devlet ve velayete nail olur. Ok kilifi velayet sahibi için yine velayettir. Arap için de bir kadindir.

Ok kılıfı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ok

Ok

Düşmana galip gelmeye, bir görev için gönderilen elçiye, bir kimseye yazılan mektuba, Attığı oku hedefe isabet ettirdiğini görmek, çocuk arzu ediyorsa, doğacak çocuğun erkek olmasına; diğerlerini için iştediği şeyin gerçekleşmesine, Elinde ok görmek gücee, mal yahut memuriyete, elinden çıkan okun kırılması, üzerine aldığı işlerde acze düşmeye, Kadının ok görmesi kocasına, Bir kadının kendine...
  2. Telefon kılıflarında son trend

Telefon kılıflarında son trend

Sevgili melekler, Telefon kadar kullandığım kabı da şık olmalı diyorsanız bunlar tam size göre....:deli::deli:
  3. Sandalye kılıfları

Sandalye kılıfları

örgü sandalye kılıfı sandalye kılıfları kiliflari kılıfı hazır Açıkcası ben şahsen evde öyle herşeye örtü kılıf olayını sevmiyorum sadece oda çocuklarım küçük olduğundan dolayı oturma grubuma hazır kılıf kullanıyorum elimde olsa inanın onuda kullanmam=)Elbette kullanan ve seven kişilerin zevkinede saygı duyuyorum eğer sizinde böyle zevkleriniz varsa sandalyeler için kılıf modellerini sizlerle...
  4. 2012 Dekoratif Yastık Kılıfları

2012 Dekoratif Yastık Kılıfları

Dekoratif Yastık Kılıfları Modelleri 2012 Dekoratif Yastık Kılıfları Baharın gelmesiyle evinde bahar temizliği yaparken bir kaç yenilik isteyen evcimen Melek'ler, bu sayfamızda sizler için evinize renk ve şıklık katacak dekoratif yastık kılıfı modellerini sunuyoruz.

Sayfayı Paylaş