gebe
  1. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

okadar çok anım var ki

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında ecege tarafından paylaşıldı.

liseye gidiyorum bir inğilizce hocamız var dı kiii aman amann sıkıyomu dersinde bir cıt cıksınn herkez korkardı bir günn dersteyiz haa b u arada her öğretmenin bir lakabı vardır buda kel aynaktı kel oldugu için:hhh:neyse hoca ders anlatıyor herkez pür dikkat dinliyor aslında dinliyor gibi yapıyoruz... arkadaki arkadaşım acaip fıkra bilirdi. dersde beni güldürmeyi başaracak yaa başladı sessiz sessiz fıkra anlatmaya ve ben dayanamadım bastım kahkayıııı ve herkez bize bakıyor tabii kel aynayta kalk dedi kalktımm ama krize girdim kendimi susturamıyorum.... sordu niye gülüyosun tabii ne mümkün soyleyebilmek fıkrada biraz mühtezcandıı bende arkadaşım bişi dedi çok komiğime gittim dedim oda bana neyse bizede söylesin bakalım bizde gülelim dedi.... tabii kimseden ses yokkk ve hızlıcana yanıma geldiii oturrrrrrrrrrrrr ded i ve kitabı kafama yedimmm...... :hhh:

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: okadar çok anım var ki
    çok zor bir durumda kalmışın paylaşımın için teşekkürler

3. queenn

queenn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten komıkmıs :) ama kıtap olayı ıcın uzuldum gercekten

okadar çok anım var ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biz okadar fakirdik ki abi

Biz okadar fakirdik ki abi

—Biz o kadar fakirdik ki; mahallemizde gökkuşağı bile siyah beyaz çıkardı —biz o kadar fakirdik ki; masraf olmasın diye ben 7 yaşına kadar doğmadım. Ağabeyimi de gazete verdi. —biz o kadar fakirdik ki; misafirliğe giderken bineceğimiz dolmuşun arkasından koşmak suretiyle takip ederdik —biz o kadar fakirdik ki; eve gelen misafirleri yerdik —biz o kadar fakirdik ki; peynirimiz...
  2. Kanserle savasan okadar cok bitki var ki

Kanserle savasan okadar cok bitki var ki

Kanserle savaşan allium türüne ait 500 bitki vardır. Sarımsak, soğan, frenk soğanı ve yeşil soğan bu gruba girer. Bu sebzelerin birçok üyesi, kanseri önleyen potansiyel özellikleri için araştırılıyor. Araştırmacılar, bu özel sebzelerin özellikle yaşlı insanlar arasında yaygın problemler olan Alzheimeir ve kardiyovasküler hastalıkların önlenmesinde ve tedavisinde yardımcı olabileceğini de...
  3. Yaşamda öyle çok, En Çok sevdiğim var ki...

Yaşamda öyle çok, En Çok sevdiğim var ki...

Hepimizin hayatta çok sevdiği, değer verdiği şeyler olmuştur mutlaka :) İşte buna dair çok güzel bir yazı..... Yaşamda En Çok Çocukların Gözlerini Sevdim;içimde Huzurun Mutluluğunu Yaşattığı İçin Yaşamda En Çok Dinmeyecek Sanılan Fırtınaları Sevdim; Yaşamın Her Döneminde, Savaşımı Vermem Gerektiğini Öğrettiği İçin, Yaşamda En Çok Fırından Yeni Çıkmış Ekmeğin Kokusunu Sevdim;...
  4. Öyle çok “sevdiğim” var ki...

Öyle çok “sevdiğim” var ki...

Öyle çok “sevdiğim” var ki... Çocukların gözlerini sevdim... İçimde huzuru, mutluluğu yaşattığı için... Dinmeyecek sanılan fırtınaları sevdim... Yaşamın her döneminde, savaşmam gerektiğini öğrettiği için... Başarısızlıkları sevdim... Başarıya giden yolu gösterdikleri için... Geceleri sevdim... Tüm günümü nasıl geçirdiğimi değerlendirme olanağı verdiği için... İnsanların sorunlarını...
  5. Namazın Vücuda Öyle Çok Faydası Var Ki! Buyrun Okuyun!

Namazın Vücuda Öyle Çok Faydası Var Ki! Buyrun Okuyun!

namazın faydaları, namazın yararları, namazın vücuda faydaları Sevgili melekler, namaz dinimizin direği, borcumuz, hesaba çekileceğimiz ilk görevimiz. Bazımıza zor gelse de kaçışı, bahanesi olmayan, sadece deli ve akil baliğ olmayanlara farz olmayan bir ibadet.. Yüce Yaradan'ın emrettiği buyruklardan her birinin mutlak ve mutlak biz insanoğluna birçok faydası var. Okuyunca siz de bir kez...

Sayfayı Paylaş