gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Okan Bayülgen Müge Dağıstanlı 'dan Ne İstedi, Ne Söz Verdi ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

okan bayülgen okan bayülgen haberleri

Ekranların haşarı talk showcusu Okan Bayülgen yine yaptı yapacağını melekler. Magazin programcısı Müge Dağıstanlı'ya Bülent Ersoy'un bikinili fotoğraflarını yakalayabilmesi karşılığında motorsikletin üstünde çıplak resim çekinip Dağıstanlı'ya vereceğini vadetti. Okan Bayülgen haberleri, haberin detayları şöyle...

Okan Bayülgen, TV 8’deki ’Kral Çıplak’ programına konuk olan, Posta Gazetesi Magazin Müdürü, ’2. Sayfa’ sunucusu Müge Dağıstanlı’ya "Bülent Ersoy’u bu yaz bikinili görüntüleyip Posta Gazetesi’ne koymayı başarırsan, söz veriyorum mosikletin üzerinde çırılçıplak fotoğraf çektirip sana vereceğim" dedi. Ardından da şu soruyu sordu: "Benim haberin başlığı ne olur?" Müge Dağıstanlı’nın "Bu haber birinci sayfadan ’Kral Çıplak’ diye girer" demesi üzerine kahkaha koptu. Bu arada Okan Bayülgen, henüz ortada olmayan Bülent Ersoy’un bikinili fotoğrafı için de şu başlığı uygun gördü: "İşte kraliyet ailesi."
    sacitaslan.com

Okan Bayülgen Müge Dağıstanlı 'dan Ne İstedi, Ne Söz Verdi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. okan bayülgen show geliyor

okan bayülgen show geliyor

Okan-Gülben Show Geliyor Gülben Ergen, Bayülgen'in yapımcılığında bir gece şovuyla ekranlara gelecek. Okan Bayülgen, Gülben Ergen'e bir talk-show programı hazırlığında. Herkesin bir sabah programı yapacağını sandığı Gülben Ergen, Bayülgen'in yapımcılığında bir gece şovuyla ekranlara gelecek. İşte ayrıntılar... Gülben Ergen, Okan Bayülgen ile bir show programı yapacaklarını açıkladı....
  2. Okan Bayülgen Emre Altuğ'un telefonunu neden açmadı

Okan Bayülgen Emre Altuğ'un telefonunu neden açmadı

Okan Bayülgen, kendisini sabahın 5'inde arayan Emre Altuğ'un telefonunu açmadığını söyledi. Okan Bayülgen, Çağla Şıkel'i eleştirdiği için kendisini sabahın 5'inde arayan ünlü mankenin eşi Emre Altuğ'un telefonunu açmadığını söyledi. Emre'yi çok severim Okan Bayülgen, iki hafta önce "Disko Kralı"nda Çağla Şıkel'in 'Her Şey Dahil' programındaki sunuculuğunu ti’ye alması...
  3. cemo ne demek istedi

cemo ne demek istedi

Sevgili melekler şok şok şok editörümüz cemo az önce bi nime edem gelem dedi nime nedemek cemo ne demek istedi yoksa bize bişey anlatmayamı çalıştı
  4. Okan Bayülgen neden ceza aldı

Okan Bayülgen neden ceza aldı

Okan bayülgenin proğramı kaldırılmış sebebi neler arkadaşlarım. Bilgisi olan var mı ?
  5. Okan Bayülgenin yazıp bestelediği  Metropolis şarkısının sözlerini arıyorum

Okan Bayülgenin yazıp bestelediği Metropolis şarkısının sözlerini arıyorum

Okan Bayülgen yeni yayın döneminde yayınlanacak bir program için şarkı yapmış galiba, adı Metropolis, var mı o şarkının sözleri sitenizde ? Haberiniz var mı ne programı bu ?

Sayfayı Paylaş