gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Okan Bayülgen Programında Sema Öztürk ile Tartıştı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

dr sema öztürk sema öztürk ayak [​IMG]

Okan Bayülgen'in NTV'deki programına konuk olan sunucu-oyuncu Sema Öztürk, program sonunda Bayülgen ile gergin anlar yaşadı.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Aile Sağlığı Araştırma Derneği Başkanı Prof. Dr. Halim Hattat, internetten yapılan cinsel sorunlarla ilgili bir araştırmanın sonuçlarını anlatmak üzere Okan Bayülgen'in NTV'deki 'Sade Vatandaş' programına konuk oldu.

Programa Hattat ile birlikte, Star TV'de Yabancı Gelin isimli yarışmayı sunan Sema Öztürk de konuktu.

Program boyunca yapılan bu araştırmanın sonuçları, kadın-erkek ilişkileri, cinsel sorunlar konusu konuşuldu. Sema Öztürk, zaman zaman kısa süreli de olsa konuşmalara dahil olmaya çalıştı ancak Okan Bayülgen,çok fazla söz vermedi.

Programın ilk bölümünün süresinin dolması üzerine Bayülgen, bu durumun farkında olarak Öztürk'ten anlayış istedi ve "Semacım sen de profesyonel bir televizyoncu olarak bu sunumları yapanların ne işe yaradığını biliyorsun, şu anda konuksun ama aslında bizim bulunma nedenimiz, biz konuşan kafalar olarak televizyonlarda tanınıyoruz. Dolayısıyla sayın profesörün seyircide bir aşinalığı yoktur. 'Kim bu gözlüklü adam?' diyeceklerdir. Dolayısıyla senin varlığın, şimdi bana kızacaksın, çünkü süremiz bitti..." dedi.

Bu arada Bayülgen'in lafını nereye getirmeye çalıştığını anlayan ve şaşıran Sema Öztürk "Canım, doğru mu söylüyorsun canım? Bütün kredini kaybetmiş olursun şu dakika biliyor musun?" dedi.

Bayülgen, konuğunu kırmamaya çalışarak devam etti: "Şöyle bir şey var, niye ben burada bulunuyorum demiş olabilirsin. İşte ben, biz, sen de ben de aslında, Sayın Profesör bu bilgileri aktarsın diye burda bulunduk. Çok teşekkür ederim geldiğin için" diye konuştu.

Sema Öztürk de bozuk bir yüz ifadesiyle "Peki, günün şakası oldu. Görüntü niyetine buradaydık yani?" şeklinde konuştu ve kalakaldı.

Okan Bayülgen ise "Bana kızacaksın ama en azında yararlı bir iş yapmış olduk. Hayır, görüntü bak ne işe yarıyor. Sadece görüntü, bir de konuşsan bak neler olacaktı? Peki teşekkür ederim" diyerek lafı daha fazla uzatmadan pası reklama atmayı tercih etti.

Okan Bayülgen Programında Sema Öztürk ile Tartıştı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. okan bayülgen show geliyor

okan bayülgen show geliyor

Okan-Gülben Show Geliyor Gülben Ergen, Bayülgen'in yapımcılığında bir gece şovuyla ekranlara gelecek. Okan Bayülgen, Gülben Ergen'e bir talk-show programı hazırlığında. Herkesin bir sabah programı yapacağını sandığı Gülben Ergen, Bayülgen'in yapımcılığında bir gece şovuyla ekranlara gelecek. İşte ayrıntılar... Gülben Ergen, Okan Bayülgen ile bir show programı yapacaklarını açıkladı....
  2. Sema Öztürk Resimleri

Sema Öztürk Resimleri

sema öztürk resimleri sema öztürk hürriyet resim ayakları ayak Doğum Tarihi: 23 Haziran 1977 Ülke: Türkiye Mesleği: Oyuncu Adını rol aldığı dizilerde sergilediği başarılı performansıyla duyuran Sema Öztürk ‘Avrupalı’da gazeteci Asya rolüyle sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. ‘Kara Melek’, ‘Ruhsar’, ‘Ayrılsak da Beraberiz’, ‘Melekler Adası’, ‘Hacı’ ve ‘Kurtlar Vadisi Pusu’...
  3. Okan Bayülgenin kızı İstanbul

Okan Bayülgenin kızı İstanbul

okan bayülgen kızı okan bayülgenin kızı, istanbul, resimleri, haberleri burada arkadaşlar. Ünlü shovmen Okan Bayülgen, eşi ve kızıyla alışveriş turu yaparken, objektiflere yakalandı. Kızının Okan'a benzediği de gözlerden kaçmadı. İşte o haber Melek'ler! Okan Bayülgen-şirin Ediger çifti, önceki gün basından köşe bucak sakladıkları kızları İstanbul’la Kanyon’daydı. Alışveriş turu sırasında...
  4. Okan Bayülgen "Beyin Bedava" Programıyla Habertürk'te!

Okan Bayülgen "Beyin Bedava" Programıyla Habertürk'te!

okan bayülgen habertürk, okan bayülgen beyinm bedava, beyin bedava programı Sevgili melekler, başarılı programcı Okan Bayülgen artık Habertürk'e de yepyeni bir program hazırlayacak. Beyin Bedava adlı programıyla pazartesi akşamları 22:00'de ekranlara gelecek olan Bayülgen'in bu programı cuma akşamları da 23:00'de tekrar bölümüyle yayınlanacak.
  5. Okan Bayülgen Cübbeli Ahmet Hoca Efendi İle Program Yapacak

Okan Bayülgen Cübbeli Ahmet Hoca Efendi İle Program Yapacak

okan bayülgen, cübbeli ahmet hoca, ahmet mahmut ünlü Sevgili melekler, ekranların fenomen isimlerinden Okan Bayülgen, Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile program yapacağını söyledi. Beyaz TV ekranlarında Yüksel Aytuğ’un sunduğu Medyatik programına konuk olan Okan Bayülgen, ‘Çok temel bir ihtiyaç var. Kur’an-ı Kerim’de ne anlatılıyor? Ben Türkçe’sini okuyacağım, o...

Sayfayı Paylaş