gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Okan Bayülgen, yeni sezondaki programda bol bol dayak yiyecek

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Okan Bayülgen, yeni sezondaki programda bol bol dayak yiyecek Okan Bayülgen, yapımcılığını yaptığı ve Gülben Ergen'in sunduğu son bölümü ile atv'de ekrana gelen Sürpriz programına konuk oldu.

Yeni programında boks yapacağını anlatan Bayülgen, 'Fırat Aslan diye harika bir adam var. Orta siklet dünya şampiyonu. Bir gece sabah 4'te el sıkıştım. Onunla bir raund boks bir raund da satranç oynayacağız. İşin kötü tarafı Fırat çok iyi bir satranççı. Yani benim dayak yiyeceğim kesin. Onun Avusturya'da bir kampı var. Oraya gideceğim ve bana nasıl dayak yiyeceğimi gösterecek. Biraz hakikaten dayak yiyeceğim. Bu dünyada da yükselen bir trend. Bir raund satranç bir raund boks yapıyorlar. Ama buradaki problem, ben çok iyi bir satranççıyım ama Fırat çok iyi oynuyor. Eğer beni satrançta da yenerse 2. program olur mu bilmiyorum' diye konuştu.

Okan Bayülgen, yeni sezondaki programda bol bol dayak yiyecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bolu

Bolu

BOLU GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 11.051 km² Nüfus: 380.543 (1990) İl Trafik No: 14 Yeşil ve mavinin kucaklaştığı, birlikte uyuyup uyandığı, rüzg226;rın başı dumanlı dağlarda efsanelerin en dramatiklerinden birini h226;l226; fısıldadığı, binlerce yıldır bir çok uygarlığın filizlenip boy attığı ve meyvelerini bıraktığı şehirdir Bolu. Bolu'nun, tabiat, insan ve tarihin el ele verip...
  2. bol bol yürüyün

bol bol yürüyün

Yürüyüşün egzersizler arasında hiçbir özel alete ihtiyaç duyulmadan yapılan en sağlıklı ve kolay spor olduğunu belirten spor hekimleri, yürüyüşün faydalarını en üst seviyeye çekmek için her gün günde 30 dakikalık yürüyüş yapılmasını tavsiye ettiler. Kilo vermek isteyen kişilerin günde en az 1 saat; kalp, ciğer ve dolaşım sisteminin sağlıklı bir şekilde işleyebilmesi için ise günde en az 30...
  3. Okan Bayülgen'den yeni program

Okan Bayülgen'den yeni program

okan bayülgen yeni program Okan Bayülgen yeni bir program yapmaya hazırlandığını söylerken WBA Dünya Şampiyonu Fırat Aslan ile boks yapacağını söyledi... Ünlü şovmen Okan Bayülgen ilginç fikirlerinin yanına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Yeni bir program yapmaya hazırlandığını söyleyen Okan Bayülgen WBA Dünya Şampiyonu Fırat Aslan ile boks yapacak. Bayülgen ''Yeni program da...
  4. Bol paça pantolon modası yeni

Bol paça pantolon modası yeni

bol paça pantolon modası bol paça pantolon modelleri 2012 trendleri burada arkadaşlar. Yıllar önce moda olan bol paça pantolon modelleri bir kaç sezondur yılın trendleri arasında yer alıyor Melek'lerim. Yaz modası trendlerinde şık bir spor ayakkabı modeliyle yada parmak arası terlikle ve zevke göre değişen bir babet ayakkabı modelleri ile kombinlenen ispanyol paça pantolon modelleri kış...
  5. Okan Bayülgen Yeni Partneriyle Ekranlara Dönüyor!

Okan Bayülgen Yeni Partneriyle Ekranlara Dönüyor!

okan bayülgen okan bayülgen yeni program okan bayülgen haberleri Sevgili melekler, ünlü şovmenlerden Okan Bayülgen bir süredir uzak kaldığı tvye geri dönüyor. Farklı formatta yayınlanacak olan iki programında kendisine eşlik edecek sürpriz isimlerden iri ise şarkıcı Ebru Yaşar. İşte haberin detayları... AKŞAM gazetesinin haberine göre televizyon çocuğu ekrana dönüyor. İzleyiciyi...

Sayfayı Paylaş