gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Okan eleştirmeeee

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Ünlü şovmanlerimizden Okan Bayülgen sex hakkında komuşursa.... iyide Okancım sende cizselliği ön planda tutuyorsun yada sevişiyorsun şimdi neden eleştiriyosun iğneyi kendine batır lütfen...... TÜRKİYE'DE TV'LER SEKSE OYNUYOR
    OKAN BAYÜLGEN, DİSCO KRALI PROGRAMINDA YİNE ÇARPICI BİR AÇIKLAMA YAPTI.

Programının medya arkası bölümünde Star TV'de ekrana gelen 'Giydir Bakalım' isimli yarışma programında görüntüler ekrana getiren Okan Bayülgen, manzaraya inanamadığını söyledi.

'Bunu ben bir televizyon programı olduğan inanamıyorum. Ben hakikaten gerçek olduklarına inanmıyorum' diye konuşan Okan Bayülgen, skeç yapmak isteseler programdaki kadar üstün karakterler yaratamayacaklarını belirtti.

Türkiye'de televizyonun bittiği yönünde bir tespitte bulunan Bayülgen, 'Bitti, çünkü artık yapabileceği tek şey kaldı. ****. **** üzerine oynuyor. Dikkatlice bakın her şeyin içinde **** var. Bir tek Mehmet Ali Birand'da **** yok ve tabii Uğur Dündar da, Ali Kırca'da **** yok... Onun dışında her şey...' diye konuştu.

Okan eleştirmeeee konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okan Bayülgen'den yeni program

Okan Bayülgen'den yeni program

okan bayülgen yeni program Okan Bayülgen yeni bir program yapmaya hazırlandığını söylerken WBA Dünya Şampiyonu Fırat Aslan ile boks yapacağını söyledi... Ünlü şovmen Okan Bayülgen ilginç fikirlerinin yanına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Yeni bir program yapmaya hazırlandığını söyleyen Okan Bayülgen WBA Dünya Şampiyonu Fırat Aslan ile boks yapacak. Bayülgen ''Yeni program da...
  2. okan yalabık

okan yalabık

okan yalabık evlendi okan yalabık evli mi evlimi ve eşi
  3. Okan Bayülgen'in Sevgilisi Hamile

Okan Bayülgen'in Sevgilisi Hamile

okan yalabıkın sevgilisi okan yalabık sevgilisi YALNIZCA BEŞ AYDIR BİRLİKTE OLMALARINA RAĞMEN EVLENMEYE KARAR VEREN OKAN BAYÜLGEN VE ŞİRİN EGİDER'İN NİÇİN ACELE ETTİĞİ ANLAŞILDI! EDİGER İKİ AYLIK HAMİLE!.. YILBAŞINDA NİKAH VAR! Şovmen Okan Bayülgen ile reklamcı Şirin Ediger yakında tam bir 'çekirdek aile' olacak! Daha önce üç kez nikah masasına oturan; ancak yıllardır hayatını 'müzmin...
  4. Okan sürünmüş

Okan sürünmüş

eeeeee boşuna demişler kaçan kovalanır diye.... bak peşinden koştun koştun nikahı bastın fena mı oldu Okan........ ŞİRİN ONU FENA SÜRÜNDÜRMÜŞ! BİR SÜRE ÖNCE ŞİRİN EDİGER İLE 4. EVLİLİĞİNİ YAPAN VE DOĞACAK BEBEĞİNİ BEKLEYEN OKAN BAYÜLGEN, İLK KEZ BU AÇIKLAMALARI YAPTI. Kenan Işık'ın atv'deki 'Dünya Bir Oyun Sahnesi' programına konuk olan Okan Bayülgen, eşi Şirin Ediger ile tanışma ve flört...

Sayfayı Paylaş