gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Okan kimin eşine göz koydu?

Konu, 'Magazin' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Okan Bayülgen mutluluğu ekranlarda çok sık görmeye alıştığımız bir ünlünün eski eşine göz koydu! Okan Bayülgen mutluluğu Osmantan Erkır'ın eski eşi Şirin Ediger'de buldu. Bayülgen, “O evlenebileceğim bir kadın. Yanında çok huzurluyum” dedi.

Disco Kralı adlı televizyon programı ve NTV'de yayınlanan 'Bu Sizi İlgilendiriyor' adlı tartışma programı ile ekranlara yeniden dönüş yapan Okan Bayülgen medyatik aşklardan sonra mutluluğu, Osmantan Erkır'ın eski eşi Şirin Ediger'de buldu. Son sevgilisiyle çok huzurlu olduğunu belirten Bayülgen şunları söyledi:

"Şirin evlenebileceğim bir kadın. Ben bu işi üç kere daha önceden yapmış bir insanım ama Şirin’de bunu yakaladım. Evlenebileceğimi söyleyebilirim, yalnız bana katlanabilecek insanı bulmak zor.. Haftada iki program yapan, 5 günü gece yaşayan bir insanım, herkes buna katlanamaz." Önceki gün Ortaköy'de motosiklete binerken rastladığımız Okan ve Şirin Ediger objektiflerden bu kez kaçmadı.

GÜLÜMSEMEKLE YETİNDİ

Şirin hanım gazetecilerin "İlişkiniz nasıl gidiyor?" sorusunu yanıtlamadı. Ediger muhabirlere sadece gülümsemekle yetindi.
    internethaber.

Okan kimin eşine göz koydu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Kırdar - Yatağına Göz Koydum

Gökhan Kırdar - Yatağına Göz Koydum

Bilsen ne kadar zaman Koştum peşinden viran Yaktım abayı bak vazgeçemedim Sense hiç oralı değil Görmez duymaz susar Sanki kapı duvar yürek Açamadım Yanına kalmaz inan Yetti naz bu cefa Ben sana deliyim Sen bana gül diken Aşkım sar beline Öyle bakma yüzüme Gönlüme göresin ah Yatağına göz koydum
  2. Okan Bayülgen ve Eşi Şirket Kurdu

Okan Bayülgen ve Eşi Şirket Kurdu

şirin bayülgen okan bayülgen şirketi okan yapım şirketi in eşi kim in karısı kim OKAN BAYÜLGEN,31 ARALIK 2008'DE SEVGİLİSİ ŞİRİN EDİGER İLE İTALYA'NIN BAŞKENTİ ROMA'DA EVLENMİŞTİ. Okan Bayülgen ile 7 yıldır reklamcılık yapan eşi geçtiğimiz hafta ortak bir şirket kurdu. Şirketin yüzde 60 hisessi Şirin Bayülgen'e yüzde 40 'ı ise Okan Bayülgen'e ait.
  3. İLk KonUm.. AşKım CanıM EşiMe

İLk KonUm.. AşKım CanıM EşiMe

canım eşim canım eşime BÖYLE SEVDİM İŞTE Ben seni kocaman bir yürekle sevdim. Gözlerim değil, yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp, geldin oturdun yüreğime. Bir başka yerde olamazdın zaten. Sen, benim en değerli yerimde, yüreğimde olmalıydın, orada kalmalıydın. çok aşka ev sahipliği yapan bu yürek, ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi bir konuk değildin...
  4. Okan Bayülgen kimdir

Okan Bayülgen kimdir

okan bayülgen kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında herşey burada arkadaşlar. Ünlü şovmen Okan Bayülgen hakkında merak ettiğiniz ve bilmediğiniz tüm bilgiler bu yazımızda yer almaktadır Melek'ler. Okan Bayülgen , (23 Mart 1964 - ...) Okan Bayülgen, 23 Mart 1964'te İstanbul'da dünyaya geldi. Asıl adı Okan Kaan Bayülgen olup, hukuk ve gazetecilik...
  5. Meral Okay'ın Eşi Kimdir ?

Meral Okay'ın Eşi Kimdir ?

Meral Okay eşi Meral Okay eşi Kimdir Yaman Okay Kim Bir süredir tedavi gördüğü akciğer kanserine dün yenik düşen Meral Okay'ın eşi de kanserden hayatını kaybetmişti melekler. Meral Okay'ın eşi usta aktör Yaman Okay idi.. Yaman Okay Doğum Tarihi :1951 - Giresun Vefat Tarihi : 19 Şubat 1993 Yaman Okay;İstanbul Tiyatro, Sinema ve Dizi Oyuncusudur.. 1951 yılında...

Sayfayı Paylaş