gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Okan Kurt'tan Bebeği Hira'ya Şiir!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

demet akalın hira bebek, demet akalın okan kurt, okan kurt
    Sevgili melekler, daha önce instagram hesabından kızı Hira için hazırladığı odanın resimlerini paylaşan Demet Akalın, bu kez de baba Okan Kurt'un kızı Hira için yazmış olduğu şiiri paylaştı...

okan-kurttan-hiraya-şiir.jpg

smiley bunu beğendi.
  2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ay Hirada güzel ısım ya.....Muhammedime kız kardeş gelecek olursa ismini Hira koyayım barı :D:D çok beğendim valla inşallah görürüm o günleri..:D

Okan Kurt'tan Bebeği Hira'ya Şiir! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ŞİİR

ŞİİR

Hz. Enes (r.a) anlatıyor: Medine dışında çölde yaşayan birisi Hz. Peygamber'e (s.a.v) geldi ve: "Ey Allah'ın Resûlü! Kıyamet ne zaman kopacaktır?" diye sordu. Efendimiz (s.a.v): "Hay yazık sana, sen kıyamet için ne hazırladın?" diye sordu. Adam: "Öyle fazla bir ibadet ve taatim yoktur, fakat ben Allah ve Resûlünü seviyorum" diye cevap verdi. O zaman...
  2. Şiir

Şiir

İlahi aşkı, Allah -c.c.- sevgisini konu edinen; Efendimiz Aleyhisselam'ı, ashabı (r.a.), Evliyayı (k.s.) ve iyi kulları, insanın yücelik ve erdemlerini ve ince duyguları anlatan şiir hayır ve iyiliğe; Küfrü ve batıl olan şeyleri konu alan şiir şerre; Sannat değeri olmayan, vezni ve diğer değer ölçüleri bozuk şiir görmek abuk sabuk konuşmaya; Kafiye yahut kafiye harfi görmek ilim, sanat ve...
  3. Okan eleştirmeeee

Okan eleştirmeeee

Ünlü şovmanlerimizden Okan Bayülgen sex hakkında komuşursa.... iyide Okancım sende cizselliği ön planda tutuyorsun yada sevişiyorsun şimdi neden eleştiriyosun iğneyi kendine batır lütfen...... TÜRKİYE'DE TV'LER SEKSE OYNUYOR OKAN BAYÜLGEN, DİSCO KRALI PROGRAMINDA YİNE ÇARPICI BİR AÇIKLAMA YAPTI. Programının medya arkası bölümünde Star TV'de ekrana gelen 'Giydir Bakalım' isimli yarışma...
  4. Okan sürünmüş

Okan sürünmüş

eeeeee boşuna demişler kaçan kovalanır diye.... bak peşinden koştun koştun nikahı bastın fena mı oldu Okan........ ŞİRİN ONU FENA SÜRÜNDÜRMÜŞ! BİR SÜRE ÖNCE ŞİRİN EDİGER İLE 4. EVLİLİĞİNİ YAPAN VE DOĞACAK BEBEĞİNİ BEKLEYEN OKAN BAYÜLGEN, İLK KEZ BU AÇIKLAMALARI YAPTI. Kenan Işık'ın atv'deki 'Dünya Bir Oyun Sahnesi' programına konuk olan Okan Bayülgen, eşi Şirin Ediger ile tanışma ve flört...

Sayfayı Paylaş