gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Okan'ın pabucu dama

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yıldızı parlayan degaje Ayça şöhretinin Okan Bayülgen ile bi bağlantısı olmadığını belirtti........
    'OKAN'LA BİRARAYA GELMEM ZOR!'
    UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ SİNGLE'I 'BİLMECE' İLE MÜZİK DÜNYASINA DÖNÜŞ YAPAN AYÇA TEKİNDOR, KATILDIĞI BİR RADYO PROGRAMINDA; ÜNLÜ ŞOVMEN OKAN BAYÜLGEN'E DUYDUGU ÖZLEMİ DİLE GETİRDİ....

6 YILDIR GÖRMEDİM

'Zaga döneminde Okan Bayülgen ile geçirdiğim zamanlar en güzel günlerimdi' diyen Tekindor; 'Okan'la yeniden bir projede yer alacak mısınız?' sorusunu ise 'Artık çok zor' diye yanıtladı. Tekindor, Okan Bayülgen'le altı yıldır yan yana gelmediklerini de hatırlattı. Yeni single'ına gelen tepkilerden çok mutlu olduğunu belirten genç şarkıcı, 'Ben albümlerim olmadan evvel şöhreti yakalamıştım. Tanınmamdaki en önemli faktör reklam filmleri oldu' dedi

Okan'ın pabucu dama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pabuç

Pabuç

Bakınız; Ayakkabı.Rüyada pabuç görmek, kis mevsiminde, üzüntü ve keder, yaz mevsiminde ise hayir ve berekete isarettir
  2. İçkiler su gibi aktı. Bodrum gecelerinin pabucunu dama attıracak görüntüler yaşandı.

İçkiler su gibi aktı. Bodrum gecelerinin pabucunu dama attıracak görüntüler yaşandı.

bodrum gecelerinden görüntüler Geçtiğimiz gün Balıkesir'in Erdek ilçesinde Türkiye'nin en büyük diskosunun açılışı açılış töreni yapıldı. Yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla açılan diskoda içkiler su gibi aktı. Gecede Demet Akalın ve Yılmaz Morgül birbirinden güzel parçalarını seslendirdi. Katılımcılar şarkılarla adeta coştu. Davetliler sabahın geç saatlerine kadar olabildiğince...
  3. Okan'da yarışmayı eleştirdi

Okan'da yarışmayı eleştirdi

ilk olarak show tv de yayınlanan sonrasındada diğer kanallarada sıçrayan yemek yarışması programları ünlü komadyenlerimizden okan Bayğlgendende eleştiri nasibini aldı..... YEMEKTEYİZ PROGRAMINI ELEŞTİRDİ! TELEVİZYON GAZETESİ'NİN HABERİNE GÖRE; OKAN BAYÜLGEN'İN, NTV'DEKİ 'SADE VATANDAŞ' PROGRAMINA ÇARŞAMBA GÜNLERİ AYNI KANALDA YEMEK PROGRAMI YAPAN YEMEK YAZARI VEDAT MİLOR KONUK OLDU. 'KADIN...
  4. kırmızı pabuçlarım

kırmızı pabuçlarım

red shoes kırmızı pabuç resimleri ah şu ayakkabı tutkusu yok mu bizde daha küçücükken başlar bayramlık kırmızı pabuç hevesi :) sanki büyüyünce geçiyor mu üç kuruş fazla olsun kırmızı olsun :laugh: diye bir laf vardır. kırmızı tutkunları kırmızı benim yaşam tarzım diyenler işte size kıpkırmızı ayakkabılar..............

Sayfayı Paylaş