gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Okey Istakası Kutusuna Nasıl Sokulur :D

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Melekler, hepimiz zaman zaman eğlenmek amaçlı okey oynuyoruz arkadaşlarımızla birlikte. Oyun bitiminde de bir güzel taşları toplayıp torbasına, ıstakaları da kutusuna koyup kaldırıyoruz. :D:D Peki ıstakaları nasıl koyuyoruz ? :D:D İşte sorun burada başlıyor :D:D

Şimdi izleyeceğiniz videoda bakın gençler ıstakaları kutusuna koyabilmek için nasıl bir savaş veriyorlar :puha:

Okey Istakası Kutusuna Nasıl Sokulur :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kola kutularından yılbaşı ağacı nasıl yapılır?

kola kutularından yılbaşı ağacı nasıl yapılır?

ağaç nasıl yapılır yılbaşı kartı nasıl yapılır yılbaşı ağacı kartı yazılır kola ağacı
  2. evınızın hayaletı ve okey nasıl oynanıyor bı bakın

evınızın hayaletı ve okey nasıl oynanıyor bı bakın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bakalım kimlerin nasıl fikirleri var :D :D

Bakalım kimlerin nasıl fikirleri var :D :D

Baktım herkesin aklına birşeyler gelmiş benimde aklıma bu geldi eger M.M yönetimi sizin elinizde olsaydı kimlere nerde görev verirdiniz :D :D Ben admin olarak gene hayal,rüyam,pasika + mavi admini ,Kelebek,sudem,sucremi isterdim sadmin tabikide ben :D :D süpermod belen ve sulem :D :D
  4. Boş  teneke konserve kutusundan kaşıklık nasıl yapılır?

Boş teneke konserve kutusundan kaşıklık nasıl yapılır?

Yeni bir geri dönüşüm çalışmasıyla yeniden sizlerleyiz.Bugün kü geri dönüşüm çalışmamız,boşalan konserve kutularından kaşıklık yapmak.Bunun dışında boş konserve kutularından neler yapılır,boş konserve kutuları nasıl değerlendirilir,seçtiğimiz görsellerle fikir vericez.Mutfakta tefferuatlı gereçler maalesef çok .Bazen çekmeceler bile bunları muhafaza edemiycek kadar yetersiz olabiliyor.Hem...

Sayfayı Paylaş