gebe
  1. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

okeye dönerken...:D

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında яαρ-кızı... tarafından paylaşıldı.

Arı sokmasına allerjisi olan dayımız sigara ve çay içerkene birde okeye dönerkene sokan arının umrunda olmayıp okeye döneceğim diye orada can veriyor...

2. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: okeye dönerken...:D
    zuhahaha :D:D:D:D

okeye dönerken...:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bocsh - Döner Kaplı Mikser

bocsh - Döner Kaplı Mikser

bocsh - Döner Kaplı Mikser • Kullanımı Rahat • Mikserin Üstünde Durması İçin Plastik Ayak • 2 Adet Turbo Çırpma Ucu, 2 Adet Yoğurma Ucu ve Karıştırma Kabı • Toplam Güç: 400 W.
  2. Güneşler dönerken

Güneşler dönerken

Dilindeki özleyişlerin cemreleri düşüyor şiirlerime Göğümde bulut, ırmağımda su, toprağımda sevinçle Ruhundaki şarkılarla çoğul sevinçlere doluyorum ben Bütün acıların öğütüldüğü bir değirmende bile sevdayı gözler yorgun yürek Yaşamın gizli bahçelerinde tüm sancılar bir gülden alır can suyunu bebeğim Ak düşen saçlarımı okşarken, sür dudaklarını seni seven gönlüme Gözlerini aydınlığıma...
  3. dönerim demiştin

dönerim demiştin

Soğuk bir sonbahar akşamıydı. Hava kararmış, yağmur başlamıştı. Düşlerimize yağmur yağıyordu ellerimizi. Gözlerin donuk bedenin halsizdi. Gizli bir el kalkış hazırlanan otobüse binmek için seni sürükler gibiydi. Sanki kalmak istiyordun. “baharda dönerim” demiştin hatırlıyor musun ?” Sakin beni unutma bekle.” Ben seni unutmadım sevgili, ben seni unutmadım. Bütün kış baharda...
  4. dünyamı döner güneşmi döner

dünyamı döner güneşmi döner

dünya kendi etrafında dönerse ne olur dünya güneşin etrafında dönerse ne olur Merhabalar Melekler Mekanı, Merak ediyorum araştırıph bildirebilirmisiniz lütfen. Acaba dünyamı döner güneşmi döner ?
  5. döner mi :(

döner mi :(

merhaba bayanlar çok tartışıyoruz kavga ediyoruz diyerek sevgilim beni terk eti sevgisinden şüphem yoktu çok şaşırdım lütfen bitmesin diye yalvardım hatta ama bana bırak böyle bi böyle kalsın bak bakalım ne oluyor diyerek gitti bende hoşçakal dedim sizce geri döner mi :(

Sayfayı Paylaş