öksüğün çaresi anında kesiyor

Konu, 'K.B.B Tedavisi' kısmında selin* tarafından paylaşıldı.

1. selin*

selin* Yeni Üye

[h=6]öksürüğü bıçak gibi kesen formülü yeni buldum:)))) özellikle faranjiti olupta kuru öksürüğü olanlar. Sabaha kadar uyutmayan öksürüğü anında kesmenin tek formülü 1 tane soğanı 4 e bölüp 1 bardak su ilave edip kaynatın 5 dakika kaynattıktan sonra altını kapatıp biraz soğumasını bekleyin içebileceğiniz ılıklığa geldiğinde suyunu süzdürüp bardağa koyun içine 1 tatlı kaşığı bal koyun karıştırıp için. Yarım saat sonra öksürükten kurtulun :) ama asla sigara içmeyin walla ben 2 gündür sigara içmiyorum :)[/h]

SadmiN ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Deneyeceğim kesmezse gelir bulurum seni söylemedi deme :D:D

3. caqlar

caqlar Forum Okuru

Yaptım eger olmazsa görüşürüz seninle

4. mmiissaaffiirr

mmiissaaffiirr Forum Okuru

bende çok öksürüyodum ama bununla kalmadı cezveye içeceğiniz kadar su koyup nane limon suyu ve elma kabukları atın kaynatın süzün ve bardağa koyun içinede 1 tatlı kaşığı bal koyun

5. BGizem

BGizem Forum Okuru

Sigarayi bırakmıştım ama son 2haftadir tekrar başladim. Çok degil tabi en fazla gunde 3-4 tane iciyorum. Oksurukten uyuyamiyorum sigrayi da birakmak istemiyorum su an. İlaç da geçirmiyo faranjit oldum tadi guzel ve uygulamasi kolay bi yontem ???

6. mucahit18

mucahit18 Forum Okuru

Bende yaptım ,annemle ben hastaydım .ama 8 parça soğan kullandım 2 bardak su attım bi bardak çıktı ikiye böldüm balıda karıştırıp içtik hadi hayırlısı 10 gündür cekioduk inşallah gecer ...

7. Aysima nin annesi

Aysima nin annesi Forum Okuru

Oksurugu geçen var mi

8. ilkerrrr

ilkerrrr Forum Okuru

Saat sabahın 4 ü öksürükten halen uyuyamadım şimdi deniyorum geçerse çok dua edecem sana

9. ilkerrrr

ilkerrrr Forum Okuru

Hiçbir işe yaramadı. Boşuna uğraştım:(((

10. BEYZA21

BEYZA21 ♥س بنيم نفسيمسين♥ Yetkili Kişi

Pekmezi az ıllıklaştırıp içmeyi deneyin.Bunun yanında zencefil ve bal karışımı iyi gelicektir.

öksüğün çaresi anında kesiyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. doğum anında acıyı azaltmak

sancı duası doğum sancılarını azaltmak için doğum sancısı için dua sancısını azaltmanın yolları anında neler yapılmalı Derken doğum sancısı onu bir hurma dalına sürükledi. Dedi ki: "Keşke bundan önce ölseydim de, hafızalardan silinip unutuluverseydim." Altından (bir ses) ona seslendi: "Hüzne kapılma, Rabbin senin alt (yan)ında bir ark kılmıştır. Hurma dalını kendine doğru salla,...
  2. Deprem Anında Bilinenlerin Aksine...

DEPREM ANINDA... Adım Doug Copp. Dünyanın en tecrübeli kurtarma birimi Amerikan Uluslararası Kurtarma ekibinin Kurtarma şefi ve afet olayları müdürüyüm. Bu makaledeki bilgiler bir deprem anında hayat kurtaracaktır. Içinde 20 maket (mannequis) olan bir okulu ve evi yıktık. On maket 'çömel ve korun' metodunu uygularken, 10 maket 'hayat üçgeni' metodumu uyguladı. Tasarlanmış yıkımdan sonra...
  3. Pakize faturayı çalışanlara kesiyor

FATURAYI ÇALIŞANLARA KESİYOR! REYTİNGLERİ DÜŞEN PAKİZE SUDA SİNİR KÜPÜ... Pakize Suda, sunduğu sabah programının düşük reyting alması ve yayından kaldırılacak olması nedeniyle ne yapacağını şaşırdı! Hırsını çalışanlarından çıkartan Pakize Suda'nın birlikte çalıştığı insanlara küfürler ettiği, onları sürekli hırsızlıkla suçladığı iddia ediliyor. Takvim
  4. Aşk Ayağınızı Yerden Kesiyor Mu?

Bazılarımız aşık olduğunda kendini kaybeder ve normalde yapmayacağı herşeyi yapmaya başlar. Bu da çoğu zaman ilişkilerini zora sokar. Bakalım siz de bu tür insanlardan mısınız... Testler / Test Göster - TNN
  5. Sadmin hesap kesiyor:))

Sevgili Sadminimiz Muhasebeci olunca hesabı sağlam yapmaya kalkmış:piha:

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. oksurugu ne keser

,
  2. kuru öksürüğü ne keser

,
  3. öksürüğü anında ne keser

,
  4. oksurugu kesmek ıcın ne yapmalı,
  5. öksürüğü ne keser hemen,