öksüğün çaresi anında kesiyor

Konu, 'K.B.B Tedavisi' kısmında selin* tarafından paylaşıldı.

1. selin*

selin* Yeni Üye

[h=6]öksürüğü bıçak gibi kesen formülü yeni buldum:)))) özellikle faranjiti olupta kuru öksürüğü olanlar. Sabaha kadar uyutmayan öksürüğü anında kesmenin tek formülü 1 tane soğanı 4 e bölüp 1 bardak su ilave edip kaynatın 5 dakika kaynattıktan sonra altını kapatıp biraz soğumasını bekleyin içebileceğiniz ılıklığa geldiğinde suyunu süzdürüp bardağa koyun içine 1 tatlı kaşığı bal koyun karıştırıp için. Yarım saat sonra öksürükten kurtulun :) ama asla sigara içmeyin walla ben 2 gündür sigara içmiyorum :)[/h]

SadmiN ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Deneyeceğim kesmezse gelir bulurum seni söylemedi deme :D:D

3. caqlar

caqlar Forum Okuru

Yaptım eger olmazsa görüşürüz seninle

4. mmiissaaffiirr

mmiissaaffiirr Forum Okuru

bende çok öksürüyodum ama bununla kalmadı cezveye içeceğiniz kadar su koyup nane limon suyu ve elma kabukları atın kaynatın süzün ve bardağa koyun içinede 1 tatlı kaşığı bal koyun

5. BGizem

BGizem Forum Okuru

Sigarayi bırakmıştım ama son 2haftadir tekrar başladim. Çok degil tabi en fazla gunde 3-4 tane iciyorum. Oksurukten uyuyamiyorum sigrayi da birakmak istemiyorum su an. İlaç da geçirmiyo faranjit oldum tadi guzel ve uygulamasi kolay bi yontem ???

6. mucahit18

mucahit18 Forum Okuru

Bende yaptım ,annemle ben hastaydım .ama 8 parça soğan kullandım 2 bardak su attım bi bardak çıktı ikiye böldüm balıda karıştırıp içtik hadi hayırlısı 10 gündür cekioduk inşallah gecer ...

7. Aysima nin annesi

Aysima nin annesi Forum Okuru

Oksurugu geçen var mi

8. ilkerrrr

ilkerrrr Forum Okuru

Saat sabahın 4 ü öksürükten halen uyuyamadım şimdi deniyorum geçerse çok dua edecem sana

9. ilkerrrr

ilkerrrr Forum Okuru

Hiçbir işe yaramadı. Boşuna uğraştım:(((

10. BEYZA21

BEYZA21 ♥س بنيم نفسيمسين♥ Yetkili Kişi

Pekmezi az ıllıklaştırıp içmeyi deneyin.Bunun yanında zencefil ve bal karışımı iyi gelicektir.

11. Cansuyumut

Cansuyumut Forum Okuru

Hiç birşey iyi gelmiyor akşamdan beri denemediğim Yöntem kalmadı sabah oldu öksürmekten ciğerlerim şişti sanki sökülüyor uykusuzluktan ölüyorum çıldırmak üzereyim bu nedir arkadaş

öksüğün çaresi anında kesiyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. doğruyu bulmanın çaresi

bulmakla ilgili sözler kendini bulmakla ilgili sözler aradığını doğruyu bulmanın çaresi Sual: Bugün birçok fırka, grup var. Hepsi doğru olan biziz, ötekiler yanlış yolda diyor. Hangisi doğru yoldadır? Bunu nasıl biliriz? CEVAP Bu konuda imam-ı Rabbani hazretleri buyuruyor ki: [Tirmizi’nin bildirdiği] (Ümmetim 73 fırkaya ayrılır, 72’si...
  2. sis gözlerin caresi var

Şiş gözlerin çaresi var! Ertesi sabah aynada hos olmayan görüntülerle karsilasmak istemiyorsaniz bir gece önceden almaniz gereken birkaç basit önlem var. Beslenme: Alkollü içeceklerden ve tuzlu gidalardan uzak durun. Uyku: En az yedi saat deliksiz uyuyun. Bakim: Yatmadan önce göz çevrenize nemlendirici krem sürmeyin. Bunun yerine jel kullanin. Jelli kremler, göz çevresini rahatlatir ve...
  3. İştahsızlığın çaresi yok mu

bebeğimin iştahını nasıl açabilirim bebeklerde iştah nasıl acılır bebek iştahı açılır bebeklerin iştahı açılır iştah fazla göze çarpan özellik �taklit etme� davranışlarının baskın olmasıdır. Oyun çağı döneminde çocuğun yeme davranışları ailenin beslenme alışkanlıklarından etkilenir. Anne babanın doğru beslenme alışkanlıklarının çocuğa yansıması güzel sonuçlar doğurur. Unutulmaması gereken bir...
  4. Pakize faturayı çalışanlara kesiyor

FATURAYI ÇALIŞANLARA KESİYOR! [IMG] REYTİNGLERİ DÜŞEN PAKİZE SUDA SİNİR KÜPÜ... Pakize Suda, sunduğu sabah programının düşük reyting alması ve yayından kaldırılacak olması nedeniyle ne yapacağını şaşırdı! Hırsını çalışanlarından çıkartan Pakize Suda'nın birlikte çalıştığı insanlara küfürler ettiği, onları sürekli hırsızlıkla suçladığı iddia ediliyor. Takvim
  5. Horlamamanın çaresi var

Gecelerin kabusu horlamadan bazı küçük önlemlerle kurtulmak mümkün. Horlayanlar, uzmanların şu önerilerine uyarsa daha rahat ve sessiz bir gece geçirebilir: * Horlayan kişiler; uyku ilaçları, sakinleştirici ve antihistaminik denilen alerji ilaçlarını uykudan önce almalı. * Uykudan 4 saat önce alkol almaktan sakınılmalı. * Uykudan 3 saat önce ağır yemekler yenmemeli. * Aşırı...
  6. Aşk Ayağınızı Yerden Kesiyor Mu?

Bazılarımız aşık olduğunda kendini kaybeder ve normalde yapmayacağı herşeyi yapmaya başlar. Bu da çoğu zaman ilişkilerini zora sokar. Bakalım siz de bu tür insanlardan mısınız... Testler / Test Göster - TNN
  7. Sadmin hesap kesiyor:))

Sevgili Sadminimiz Muhasebeci olunca hesabı sağlam yapmaya kalkmış:piha:
  8. Elma Hem Tok Tutuyor Hem De İştah Kesiyor...

Elmanın Tok Tutucu Etkisi Elma İştahı Kesici Bir Meyve mi Vitamin deposu ve faydalı özellikleri saymakla bitmeyen elma tok tutucu etkisiyle de meyvelerin başında yerini alıyor..Özellikle Ramazanda oruç tutarken zorlanmamamız için iftara kadar tok durabilmemiz için elmayı kendimce öneriyorum:) Elma İştahı Kesiyor İçerisinde bol miktarda lif ve vitamin bulunan elma iştahı azaltıyor....

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. oksurugu ne keser

,
  2. kuru öksürüğü ne keser

,
  3. öksürüğü anında ne keser

,
  4. oksuruğu hemen ne keser,
  5. oksurugu kesmek ıcın ne yapmalı,
  6. öksürüğü ne keser hemen,
  7. öksürüğü en çabuk ne keser,